Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила напоказ довгі ноги, залишившись тільки в светрі. Артистка просто обожнює хокей, тому вирішила запросити шанувальників на Тиждень Зірок Хокею 2019 в Республіці Татарстан.

View this post on Instagram

Хоккей - игра сильных и смелых ! И дерзких ;)) По этому не вижу повода не прилететь, приехать или просто прийти на Неделю Звёзд Хоккея 2019 в Республике Татарстан #KHLALLSTARS ⭐️⭐️⭐️ 12 января - Кубок Вызова МХЛ, Нижнекамск 13 января - Матч Звёзд ЖХЛ, Нижнекамск 19-20 января - звездный уикенд КХЛ, Казань А ещё, в хоккей игра добрых и настоящих ! Спасибо @khl , что поддержали мое просьбу и пригласили наших особенных и таких красивых девочек конкурса #жемчужинататарстана на игры! @veronika_singer будешь? ❤️ Ждём вас! Всех всех!!! @mhl_rus @whl_ru

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Хокей - гра сильних і сміливих ! І зухвалих ;)) Тому не бачу приводу не прилетіти, приїхати або просто прийти на 
Тиждень Зірок Хокею 2019 в Республіці Татарстан", - поділилася емоціями Седокова. Фолловери ж розділилися на два табори. Одні захоплювалися Анною: "Яка ви красива 😍💞", "Які гарні й стрункі ноги)) ❤️❤️😍😮🔥", "Кожен раз дивлюся на тебе і пускаю слину😂😂😂❤️❤️❤️🔥🔥🔥", "
🔥🔥🔥Тигриця".

Інші ж звернули увагу на тінь: "Тінь від ніг... з іншої, мабуть, фотографії...😂😂😂", "", "Тінь забула відфотошопити😜🔥😂👍", "Мені здається не досить добре відпрацьовано питання вибору ніг для фото😏😏😏".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку. 

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.