Співака року за версією M1 Music Awards Олега Винника звинувачують у крадіжці ,передає Без Табу. 

Нещодавно виконавець Едель Лінн розповів, що Олег Винник нібито вкрав деякі свої пісні у його дружини Лори Мелтемі.

За словами Лінна, у 2002 році Винник, про якого Україна ще нічого не знала, познайомився з його дружиною Ларою Мелтемі, яка на той момент мала вже понад 40 записаних композицій, на невеликому музичному фестивалі.

Едель Лінн прекрасно пам'ятає, як Винник попросив у Лари диск з її піснями, на одному з яких була композиція, нібито записана в 2001 році, з назвою Візьми мене в полон.

Чоловік переконаний, що Лара виступала з цією піснею на фестивалі в палаці Україна, на телевізійній передачі в Берліні і в посольстві України. Як говорить Едель, Винник повернув Мелтемі диски і похвалив пісні на них.

Едель говоре, що Лара пішла зі сцени після складної операції у 2008. Через три роки вона виступила на фестивалі в Берліні, а вже в 2012 її адвокат побачив в інтернеті пісню "Візьми мене в полон", тільки авторства Олега Винника.

"Це наскільки ідіотом треба бути, щоб у наш час, коли є інтернет, зважитися на крадіжку, з розрахунку, що ніхто нічого не дізнається?". Едель Лінн

Подружжя звернулося із скаргою на сайт Олега, але їм відповіли лише звинуваченням у наклепі і пригрозили судом.

Нагадаємо, що відомий український співак і серцеїд Олег Винник змусив прихильниць чекати на морозі 4 години. На святкові дні артистів припадає найбільше роботи, і Олег Винник не став винятком. Він зіграв свої хіти одеській публіці, після чого поділився яскравими фото в Instagram.

Раніше Знай.ua повідомляв, популярний український співак та улюбленець мільйонів жінок Олег Винник поділився секретом створення хіта "Вовчиця".

Також Знай.ua писав, популярний співак Олег Винник вирішив привітати своїх шанувальниць з новорічним святами.