Український співак Олег Винник надав результати експертизи Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, згідно з якою його пісня "Повний" і "Полон" в російськомовному варіанті не є плагіатом на композицію співачки Лари Мелтеми. Про це повідомляється на сайті телеканалу СТБ, тренером шоу "Х-фактор" якого він є, пише видання Акценти.

"Якщо є претензія, потрібно вирішувати питання в суді. Це нормальний європейський підхід. Адже я багато працював за кордоном і знаю, як там ставляться до авторських прав, ніколи їх не порушував. Я чесний артист, сам пишу слова і музику, сам її виконую", – пояснив Винник.

Адвокат співака подав судовий позов з метою захисту ділової репутації і спростування поширеної недостовірної інформації". Справу прийнято до розгляду Печерським районним судом Києва. 

Сольную карьеру в Украине Олег Винник начал в 2011 году. В Германии исполнитель пел в мюзиклах "Отверженные" и "Элизабет". Сейчас Винник дает не менее 150 сольных концертов в год.

Нагадаємо, що Винника звинуватили в нахабній крадіжці. Нещодавно виконавець Едель Лінн розповів, що Олег Винник нібито вкрав деякі свої пісні у його дружини Лори Мелтемі. 

Едель Лінн пртгадує, як Винник попросив у Лари диск з її піснями, на одному з яких була композиція, нібито записана в 2001 році, з назвою Візьми мене в полон.

Раніше Знай.ua повідомляв, популярний український співак та улюбленець мільйонів жінок Олег Винник поділився секретом створення хіта "Вовчиця".

Також Знай.ua писав, популярний співак Олег Винник вирішив привітати своїх шанувальниць з новорічним святами.