Солістка "золотого" складу групи "ВІА Гра", відома українська співачка Анна Сєдокова, яка живе і працює в Москві, часто радує шанувальників новинами свого життя в Instagram. Співачка не втрачає можливості похвалитися в мережі своїми соковитими формами, і кожен раз публікує знімки, на яких позує у відвертих вбраннях.

В цей раз Сєдокова не зрадила своїм принципам і виклала фото в спокусливому образі, але в більш скромному, ніж зазвичай. На знімку вона позує біля вікна, її очі прикриті, а на губах мила посмішка. Анна одягнена в щось біле і хутряне, але на фото її вбрання не розглянути. Волосся співачки розпущене, на її обличчі яскравий макіяж, а у вухах золотисті сережки-кільця. У підписі до фотографії Анна Сєдокова написала, яка вона – ідеальна жінка очима чоловіка.

View this post on Instagram

Я нашла это только что случайно. И со многим согласна. Никогда не была идеальной и не считала себя такой . Я бы хотела , но у меня как то не очень получалось 😂 С какими пунктами ты абсолютно согласна ? Я с 7,9 и 14. И не согласна с 17 😏 «Идеальная женщина глазами мужчины» 28 качеств. 1. Любящая себя — любима мужчиной. 2. Женщина с характером впечатляет сильного мужчину. 3. Тянет к той, которая умеет прощать. 4. Оптимизм женщины привлекает мужчину. 5. Улыбка женщины — комплимент для мужчины. 6. Сильная женщина, признающая силу мужчины, — подарок судьбы. 7. Ты принесешь весь мир к ногам той, которая тебя уважает. 8. Просто кухарка не впечатляет мужчину. 9. Идеальная женщина гордится своим мужчиной. 10. Настоящего мужчину создает идеальная женщина. 11. Идеальная женщина превосходит мать. 12. Идеальная женщина никогда не испытывает недостаток внимания. 13. Свободную женщину хочется завоевывать вновь и вновь. 14. Идеальная женщина навсегда остается невестой. 15. Идеальная женщина и выглядит всегда идеально. 16. Идеальная женщина создает судьбу своей семьи. 17. Идеальной женщине не изменяют. 18. Женщине-политику сложно оставаться женщиной. 19. Идеальная женщина приписывает заслуги семьи своему мужу. 20. «Целоваться с курящей женщиной все равно, что облизывать пепельницу». 21. Мудрая женщина не спорит с мужчиной. 22. Идеальная женщина найдет того, кто будет вбивать гвозди в стену. 23. Поддержка женщины сглаживает все мужские раны. 24. Женщина, которая оставляет свободу мужчине, держит его на поводке. 25. Идеальная женщина не знает, что такое ревность. 26. Мужчина возвращается к той, которая в него верит. 27. Мудрая женщина не лезет в мужские дела. 28. Идеальная женщина воспитает ваших детей гениями. Фото @kipyatcom ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Популярні новини зараз

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

"Я знайшла це щойно випадково. І багато з чим згодна. Ніколи не була ідеальною і не вважала себе такою. Я б хотіла, але в мене якось не дуже виходило. З якими пунктами ти абсолютно згодна? Я з 7, 9 і 14. І не згодна з 17. «Ідеальна жінка очима чоловіка». 28 якостей", далі співачка перерахувала ці пункти. Ось ті, що вона виділила: "7. Ти принесеш весь світ до ніг тієї, яка тебе поважає", "9. Ідеальна жінка пишається своїм чоловіком", "14. Ідеальна жінка назавжди залишається нареченою", "17. Ідеальній жінці не зраджують".

Така публікація не залишилася без уваги шанувальників зірки. Фанати засипають Сєдокову компліментами в коментарях, але деякі все ж радять зірці бути скромніше. Деякі почали відповідати на запитання Анни. "Згодна зі всіма пунктами", "Тільки перший пункт. Інше, на мій погляд – маячня", "Чудові слова", "Аня, це фото дуже сподобалося", "Я б почала з того, що ідеальних жінок не існує", - пишуть в коментарях до фото Сєдокової.

Нагадаємо, розпусна Сєдокова здивувала шанувальників новорічним фото.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що розпусна Сєдокова осідлала дещо тверде.

Також портал "Знай.uа" писав, що Сєдокова зібрала сексуальних подружок і влаштувала "тройничок".