Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram нове фото. Знаменитість приїхала в Ростов з шоу "Diva", похвалившись кумедними знімками в снігу. Так, артистка впала під ялинку і порадила шанувальникам частіше посміхатися.

"😀Посміхайтеся! Іноді хочеться знову бути дитиною. Як в дитинстві, вдихати всі фарби життя, без суджень і думок. 💃🏾 Just fun! Ми полетіли далі!", - поділилася емоціями Лорак. Фолловери не пройшли повз: "Боже, яка гарна, Каролінка!!!👌👍❤❤❤", "😁🔥👍Ви ніби з казки....за пролісками прийшли.😁😁❤🔥🌹", "Чого валяєшся ?🤟", "Ось дивишся на вас і відразу хочеться посміхатися 💕".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак вирішила показати чергове селфі з машини. Недоброзичливці знайшли на знімку не тільки сліди фотошопу і пластики, але ще й примітили ознаки алкоголізму.


Також знаменитість вбралася в коротке чорно-біле плаття і досить громіздкі черевики. Образ співачка доповнила важким вечірнім макіяжем, однак це багатьом не сподобалося.


А ще артистка позувала в одному тільки махровому халаті з чашкою кави, а ось шанувальники помітили сліди фотошопу: великий палець на нозі виглядає дуже ненатурально.