Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася уривком з ранкового тренування. Так, артистка не упустила можливості показати ідеальні сідниці, розповівши при цьому про улюблені вправи.

View this post on Instagram

Я же вам пообещала ) До дня Святого Валентина осталось совсем ничего, но если причина «не в тебе, а во мне» нужно смело отправляться в зал качать попу. И полезно , и парни оценят . Кто за поднимите руку ✋🏼😂 Я не умею с железом . Зато мой собственный вес ( которого не мало ) позволяет мне работать с ним. Ещё я всегда в утяжелителях на ногах. Это мое обязательное утреннее упражнение. Плюс пресс . Ну и растяжка 👅 Вот ещё мои любимые : 🍑 Ягодичный мостик: лягте на спину, ноги согните в коленях. Ступни стоят на полу, руки вдоль тела. Упираетесь пятками в пол и поднимаете бёдра наверх, напрягая ягодицы и не отрывая плечи от пола. Задержитесь на две секунды и вернитесь в исходное положение. Я снимаю утяжелители и кладу их на бёдра. 🍑 Приседания с отводом ноги в сторону: ноги на ширине плеч, руки согнуты в локтях. Присядьте, затем встаньте и отведите ногу в сторону на столько высоко, на сколько это возможно. Вернитесь в исходное положение и проделайте то же упражнение на другую ногу.Можно использовать фитнес-резинки. 🍑 Велосипед: лягте на спину, руки за головой. Сгибайте поочерёдно ноги в коленях, стараясь коснуться локтя противоположной согнутой руки. Правый локоть – левое колено, и наоборот. Ноги все время находятся навесу. 🍑 Перекрестные выпады: встаньте прямо, ноги на ширине плеч, руки согнуты в локтях. Сделайте шаг назад, чтобы правая нога оказалась за левой. Согните ногу в колене. Правое колено должно быть расположено позади вашего левого колена. Ягодицы все время напряжены. Затем сделайте упор на левую пятку, вернитесь в исходное положение и повторите упражнение на другую ногу. 🍑 Стульчик: встаньте спиной к стене, руки вдоль тела. Постепенно присаживайтесь так, будто внизу стоит невидимый стул, но опираясь спиной на стену, образуя угол в девяносто градусов. Через минуту возвращайтесь в исходное положение и повторите упражнение на другую ногу. Три-четыре подхода будет достаточно, для начала. Ещё фитнес показать ? Интересна тема ? 🤔

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Я ж вам пообіцяла ) До дня Святого Валентина залишилося зовсім нічого, але якщо причина «не в тобі, а в мені» потрібно сміливо вирушати в зал качати попу. І корисно , і хлопці оцінять . Хто за підніміть руку ✋🏼😂 Я не вмію з залізом . Зате моя власна вага ( якої не мало ) дозволяє мені працювати з ним. Ще я завжди в обважнювачах на ногах. Це моє обов'язкова ранкова вправа. Плюс прес . Ну і розтяжка 👅 Ось ще мої улюблені :
🍑 Сідничний місток: ляжте на спину, ноги зігніть в колінах. Ступні стоять на підлозі, руки вздовж тіла. Упираєтеся п'ятами в підлогу і піднімаєте стегна вгору, напружуючи сідниці і не піднімаючи плечі від підлоги. Затримайтеся на дві секунди і поверніться у вихідне положення. Я знімаю обважнювачі і кладу їх на стегна.
🍑 Присідання з відведенням ноги в сторону: ноги на ширині плечей, руки зігнуті в ліктях. Присядьте, потім встаньте і відведіть ногу в сторону на стільки високо, на скільки це можливо. Поверніться у вихідне положення і виконайте ту ж вправу на іншу ногу.Можна використовувати фітнес-резинки.
🍑 Велосипед: ляжте на спину, руки за головою. По черзі згинайте ноги в колінах, намагаючись торкнутися ліктя протилежної зігнутої руки. Правий лікоть – ліве коліно, і навпаки. Ноги весь час знаходяться навісу.
🍑 Перехресні випади: встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки зігнуті в ліктях. Зробіть крок назад, щоб права нога опинилася за лівою. Зігніть ногу в колені. Праве коліно має знаходитися позаду вашого лівого коліна. Сідниці весь час напружені. Потім зробіть упор на ліву п'яту, поверніться у вихідне положення і повторіть вправу на іншу ногу.
🍑 Стільчик: встаньте спиною до стіни, руки вздовж тіла. Поступово сідайте так, ніби внизу стоїть невидимий стілець, але спираючись спиною на стіну, утворюючи кут в дев'яносто градусів. Через хвилину повертайтеся у вихідне положення і повторіть вправу на іншу ногу.
Три-чотири підходи буде достатньо, для початку.", - поділилася інформацією Седокова.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку. 

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.