Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram нове відео. Знаменитість приїхала в Ростов з шоу "Diva" і показала невеликий уривок з концерту. Так, артистка спустилася зі сцени в зал, проте люди ледь не задавили тендітну Кароліну.

"Без коментарів...🙏🏽", - лаконічно підписала Лорак. Фолловери не пройшли повз: "Ось що означає співати в купальнику! Трюк Мадонни, мужики щасливі!", "Взагалі так можуть і придавити...тоді веселого буде мало....", "Так, натовп це завжди небезпечно, трохи Кароліну не задавили. Таку юрбу хіба що бурлаки зможуть стримати.", "Кароліночка, не робіть так більше - небезпечно 😬☺️😉", "Шанувальники порвуть...Так небезпечно!)))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак вирішила показати чергове селфі з машини. Недоброзичливці знайшли на знімку не тільки сліди фотошопу і пластики, але ще й примітили ознаки алкоголізму.


Також знаменитість вбралася в коротке чорно-біле плаття і досить громіздкі черевики. Образ співачка доповнила важким вечірнім макіяжем, однак це багатьом не сподобалося.


А ще артистка позувала в одному тільки махровому халаті з чашкою кави, а ось шанувальники помітили сліди фотошопу: великий палець на нозі виглядає дуже ненатурально.