Семен Слєпаков госпіталізований в одну із московських клінік з-за проблем з серцем. Семен давно страждає від порушення ритмів серця. Зараз йому належить пройти курс лікування.

Як відомо, артист рідко скаржився на проблеми із самопочуттям. Останнім часом визнавав, що у нього, як і всіх росіян настали важкі часи.

Семена Слєпакова госпіталізували

Після огляду, лікарі заявили, що незабаром випишуть актора і співака Семена Слєпакова і він зможе виїхати додому. Але в той же час, Семену Слепакову доведеться приймати препарати будинку. До того ж, Семену Слепакову регулярно - раз чи два в тиждень - доведеться навідуватися в лікарню для огляду.

Напередодні Нового року Семен Слєпаков порадував шанувальникам пісню "Важкий рік", в якій іронічно висміюється відношення більшості людей до цього свята.

Популярні новини зараз
Про яку кашу краще забути пенсіонерам – шкоди від неї більше, ніж користі ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Семен Слєпаков
Семен Слєпаков

Відзначається, що Слєпаков в новій роботі красиво висміяв манеру багатьох людей і росіян зокрема скаржитися на проблеми року, що минає, і обіцяти, що в новому році життя обов'язково стане кращим, - однак, така ситуація повторюється з року в рік.

Дивіться: Слєпаков, "Важкий рік"

Нагадаємо, американська співачка представила кліп на пісню Greatest Love, режисером якого стала українка Саша Самсонова.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Лорак та Мурат ділять дитину після розлучення.

Також "Знай.ua" писав, що донька Джонні Деппа виклала відверті фото в коротенькій піжамі.