Переможниця нацвідбору на Євробачення 2019, українська співачка MARUV, на своїй сторінці в Instagram розкрила секретні пункти договору, що вона як учасник від України має підписати з Громадським мовником (НОТУ). 

Спочатку Анна Корсун (справжнє ім'я співачки) прокоментувала той факт, що у неї "хочуть відібрати перемогу".

View this post on Instagram

Последние 24 часа были самыми эмоциональными в моей жизни. Я одержала честную победу в Национальном отборе на "Евровидение-2019", получив максимальную поддержку от телезрителей и высокий бал от членов жюри. Но теперь нашу с вами победу хотят отнять. Я - украинка, люблю свою страну и горжусь тем, что буду представлять Украину в Тель-Авиве на международном конкурсе "Евровидение - 2019" несмотря на то, что за сутки я получила предложения от трех разных стран представлять их. Но мой ответ категоричен - я выступаю от Украины и никак иначе! Вы, наверняка, уже слышали о договоре между участником от Украины и НТКУ, который должен быть подписан сегодня до обеда. Я готова отказаться от выступлений в России. В прямом эфире ответила на все вопросы, которые интересовали жюри. Я не посещала Крым с 2014 года. Не нарушала ни единого Закона Украины. А также готова взять на себя все расходы по участию в Международном конкурсе. А теперь про сам нашумевший договор, что требуют от меня: 1. Мне запрещена любая импровизация на сцене без утверждения НТКУ. (Несогласованный шпагат, например, приведет к штрафу в 2 миллиона гривен) 2. Незамедлительная передача авторских прав на песню, принадлежащих мировому лейблу Warner Music (об этих правах было известно до начала конкурса) 3. Четко выполнять любые требования и указания НТКУ. (Теоретически, меня могут заставить плясать на Дне рождения у какого-нибудь вице-премьера, и в случае отказа, меня дисквалифицируют и обяжут опять выплатить штраф в 2 миллиона гривен. Плюс компенсировать НТКУ якобы убытки!) 4. Запрет на общение с журналистами без согласования с НТКУ. (Что полностью нарушает свободу слова и права человека) И еще много чего абсурдного. В случае нарушения одного из пунктов штраф 2 миллиона гривен и компенсация убытков ещё на неопределенную сумму. Взамен от НТКУ я НИЧЕГО не получаю: ни копейки финансовой поддержки, ни помощи в организации поездки, ни, тем более, международной промо поддержки. Даже визой я должна заниматься сама. Хотя, в договоре есть всего несколько пунктов обязанностей НТКУ: 1. Давать мне подсказки касательно правил проведения конкурса. 2. С разрешения НТКУ взять с собой 10 человек за свой счет. Продолжение 👇

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on

Популярні новини зараз

Зеленський неочікувано дав фору онкохворій Заворотнюк

Прогноз погоди для всієї України на 11 грудня: зима всерйоз вступила в свої права, коли прийдуть справжні морози

У Чехії обстріляли університетську лікарню: є жертви

Нова шахрайська схема залишить українців без копійки: як аферисти добираються до банківських рахунків

Показати ще

"Останні 24 години були найбільш емоційними в моєму житті. Я здобула чесну перемогу у Національному відборі на "Євробачення-2019", отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі", - написала артистка.

Співачка розкрила пункти договору, який вона повинна підписати з Національною громадською телекомпанією України (НОТУ) для участі в Євробаченні.

View this post on Instagram

Memories from Big Love Show

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on

"Ви, напевно, вже чули про договір між учасником від України і НТКУ, який повинен бути підписаний сьогодні до обіду. Я готова відмовитися від виступів у Росії".

А тепер про сам гучний договір, що вимагають від мене:
1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ (неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень).
2. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світової лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).
3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ (теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем'єра, у випадку відмови, мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень).
4. Заборона на спілкування з журналістами без погодження з НТКУ (Що повністю порушує свободу слова і права людини).

І ще багато чого абсурдного. Натомість від НТКУ я НІЧОГО не отримую: ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промо підтримки. Навіть візою я повинна займатися сама. У договорі є кілька пунктів обов'язків НТКУ:
1. Давати підказки щодо правил проведення конкурсу.
2. З дозволу НТКУ взяти з собою 10 осіб за свій рахунок.

Резюмуючи, співачка попросила підтримки, підтримки преси та незалежних журналістів. 

Нагадаємо, раніше повідомлялось про важкий хрест Євробачення: Руслана та Сердючка заплатили страшну ціну за славу.

Як повідомляв "Знай.ua", провали України на Євробаченні: удар по О.Torvald і Melovin, або чому нам так не щастить.

Також "Знай.ua" писав, що MARUV підлила масла у вогонь, заявивши про війну в Україні: не всі погані.