Солістка "золотого" складу групи "ВІА Гра", відома українська співачка Анна Сєдокова, яка живе і працює в Москві, часто радує шанувальників новинами свого життя в Instagram. Співачка не втрачає можливості похвалитися в мережі своїми соковитими формами, і кожен раз публікує знімки, на яких позує у відвертих вбраннях.

Так, в цей раз Сєдокова не зрадила своїм принципам і виклала в мережу дуже гарячі фото, але не такі, як зазвичай. Артистка сфотографована в різних вбрання на кухні з солодощами, а в підписі до фото влаштувала конкурс.

View this post on Instagram

Вот так лучше !!!! Никогда не поздно ничего поменять 🥳Давайте повторим и сделаем вид, что вы не видели предыдущий пост 😂❤️ У меня большой сладкий сюрприз для вас ! Ведь теперь я ещё и кондитер 👩🏽‍🍳 ! С радостью объявляю, что 14 марта стартует наша сладкая и очень вкусная коллекция вкусностей вместе с любимыми @love__and__sweets 🎂 под названием #MilkMama Ведь я ничего не люблю как сгущёнку и молоко в целом ! Мы вместе с @sezhukov и @burdregina решили вернуть такие вкусные и любимые в детстве трубочки, вафельные тортики, орешки , персики и трём лечес тортики !!! И у нас появился грандиозный повод встретиться! И сейчас я разыграю 7 пригласительных на закрытую презентацию десертов. ⠀ Чтобы выиграть пригласительные на презентацию, нужно👇🏼 ⠀ 1⃣Подписаться на @annasedokova и @love__and__sweets ⠀ 2⃣Только для жителей Москвы или Подмосковья. У вас должна быть физическая возможность приехать в кафе. ⠀ 3⃣Пишите комментарий «Я иду!»👌🏻 ⠀ 4⃣12.03 будут итоги. Откройте страничку, чтобы вас было видно. ⠀ До встречи 14 марта. Регина Бурд, Серёжа Жуков и я будем ждать вас. ⠀ А вы любите сгущенку так же как и мы ??? Если да то ставим лайк 🥰😋🤪

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Ось так краще!!!! Ніколи не пізно нічого змінити. Давайте повторимо і зробимо вигляд, що ви не бачили попередній пост. У мене великий солодкий сюрприз для вас! Адже тепер я ще й кондитер! З радістю повідомляю, що 14 березня стартує наша солодка і дуже смачна колекція смакоти разом з улюбленими @love__and__sweets під назвою #MilkMama. Адже я нічого не люблю, як згущене молоко і молоко в цілому! Ми разом з @sezhukov і @burdregina вирішили повернути такі смачні і улюблені в дитинстві трубочки вафельні торти, горішки, персики і трьом лечес тортики! І у нас з'явився грандіозний привід зустрітися! І зараз я розіграю 7 запрошень на закриту презентацію десертів.

Щоб виграти запрошення на презентацію, потрібно: 1. Підписатися на @annasedokova і @love__and__sweets. 2. Тільки для жителів Москви або Підмосков'я. У вас повинна бути фізична можливість приїхати в кафе. 3. Пишіть коментар «Я йду!». 4.12.03 будуть підсумки. Відкрийте сторінку, щоб вас було видно. До зустрічі 14 березня. Регіна Бурд, Сергій Жуков і я будемо чекати вас. А ви любите згущене молоко так само, як і ми??? Якщо так, то ставимо лайк!", - написала Анна.

Нагадаємо, Анна Сєдокова привітала чоловіків гарячим фото в бікіні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що розпусна Сєдокова осідлала дещо тверде.

Також портал "Знай.uа" писав, що Сєдокова зібрала сексуальних подружок і влаштувала "тройничок".