Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася тренуванням в елітному спортзалі, який побудували недалеко від її хором. Так, артистка показала, як качає прес, наполегливо махаючи ногами на всі боки, проте чомусь прийшла в "тренажерку" в пуантах замість кросівок.

"Прекрасна вправа на м'язи преса.👍🏼💃🏼 По 20 разів три підходи. ", - поділилася порадою Волочкова. Фолловери ж не змогли висловитися з приводу побаченого, адже хитра балерина вирішила приховати коментарі. Варто відзначити, що знаменитість часто ділиться уривками тренувань і репетицій, однак раніше шанувальники нерідко критикували її за дивні шпагати де тільки можна, безглузді танці і оголені покалічені ноги.

View this post on Instagram

Мои хорошие, любимые мои недолюбленные тетеньки. Золотые мои. Как же вы соскучились по выключенным комментам.🤣 Солнышки. Давайте позитив в вашу недолюбленную энергию! Вот вам шпагат. Повторяйте! Это не сложно. Самый простой элемент показываю. Растягивайтесь, мои хорошие.💃🏼 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #спорт

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Наряд для цього співачка обрала у своєму стилі: цветастенький і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.