Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішила прокоментувати чутки про свою участь у продовженні культового фільму "Брат-3". Як виявилося, хтось розпустив неправдиві плітки, а сама артистка найближчим часом не планує зніматися в кінокартинах і вважає, що її ім'я "знову нахабно використовують нечесні люди".

View this post on Instagram

Итак, пришло время высказаться по поводу сьемок в фильме «Брат-3». Ни о каких сьемках со мной никто не говорил, ничего не обсуждалось. Ни в каких фильмах сейчас я не планирую сниматься. Мое имя снова нагло используют нечистоплотные люди для своих целей. Нет! Нет и нет!!!!! Никаких Борецких, никаких сьемок в этой компании, НЕТ. Надеюсь, что меня все услышали. А весеннее обострение отдельных лиц прекрасно лечится в мед учреждениях.💪🏻 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #театр

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Отже, прийшов час висловитися з приводу зйомок у фільмі «Брат-3». Ні про які зйомки зі мною ніхто не говорив, нічого не обговорювалося. Ні в яких фільмах зараз я не планую зніматися. Моє ім'я знову нахабно використовують нечесні люди для своїх цілей. Ні! Ні і ні!!!!! Жодних Барецьких, ніяких зйомок в цій компанії, НЕМАЄ.
Сподіваюся, що мене почули. А весняне загострення окремих осіб прекрасно лікується в мед установах.💪🏻", - поділилася емоціями Волочкова. Фолловери ніяк не змогли відреагувати на побачене, адже хитра балерина вирішила приховати коментарі. Варто відзначити, що не менш скандальний Стас Барецький, який ніби і є режисером фільму, запропонував Анастасії роль колишньої танцівниці і господині борделя, а вона погодилася за умови, що "на екрані буде виглядати красунею".

View this post on Instagram

Мои хорошие, любимые мои недолюбленные тетеньки. Золотые мои. Как же вы соскучились по выключенным комментам.🤣 Солнышки. Давайте позитив в вашу недолюбленную энергию! Вот вам шпагат. Повторяйте! Это не сложно. Самый простой элемент показываю. Растягивайтесь, мои хорошие.💃🏼 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #спорт

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.