Солістка "золотого" складу групи "ВІА Гра", відома українська співачка Анна Сєдокова, яка живе і працює в Москві, часто радує шанувальників новинами свого життя в Instagram. Співачка не втрачає можливості похвалитися в мережі своїми соковитими формами, і кожен раз публікує знімки, на яких позує у відвертих вбраннях.

Але, в цей раз Сєдокова чомусь зрадила своїм принципам і виклала в мережу миле скромне фото в ліфті з величезним букетом троянд. Поруч з нею на знімку стоїть світловолоса дівчина, яка фотографує їх на телефон. Хто подарував цей красивий букет Анна Сєдокова не розповіла, зате поділилася з шанувальниками своїми думками.

View this post on Instagram

Сегодня утром, проснувшись пораньше, я принялась за уборку. В своей голове. Я лежала на кровати, закрыв глаза и просто систематический задавала вопрос - «что ты хочешь?». А от него? А от жизни? Через месяц. Через год. Переодически переключаясь на все мировые проблемы, урчание живота, желание убежать в детскую целовать детей, ипотеку, Директ, недосмотренный фильм и ещё 1000000001 вопрос, всплывающий в окне моего подсознания, как вирус, я все равно заставляла себя вернуться в исходную точку. Что сделает тебя сегодня счастливой. И, поверьте, оставаться наедине с собой и думать о своих желаниях - очень сложно ) Потом, я сказала себе - вот, давай, Аня, поиграем в ролевые. Вот, допустим, ты Аня - это тот самый человек, которому нужна помощь. Как бы ты себя сегодня порадовала? Как бы о себе позаботилась. Потом, я включила себе фильм, в 11 утра и через 15 минут опять заснула, проснувшись в 12.30. Такого со мной раньше не случалось ))) А потом принесли цветы 🌹 😊

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Популярні новини зараз

У Зеленського змінять правила ввезення авто з-за кордону: на це чекали мільйони водіїв

Головне за ніч: сюрприз Зеленського заробітчанам, напад на Супрун, арешт "шишки" бойовиків та майбутнє Криму

Kyivstar довів українців до межі, терпіти більше немає сил: "На драбині й під сливкою"

Синоптики приголомшили українців різкою зміною погоди: діставайте шуби, випаде сніг

Показати ще

"Сьогодні вранці, прокинувшись раніше, я взялася за прибирання. У своїй голові. Я лежала на ліжку, закривши очі і просто систематично задавала питання - «що ти хочеш?». А від нього? А від життя? Через місяць. Через рік. Періодично перемикаючись на всі світові проблеми, бурчання живота, бажання втекти в дитячу цілувати дітей, іпотеку, Директ, недоглянутий фільм і ще 1000000001 питань, спливаючих у вікні моєї підсвідомості, як вірус, я все одно змушувала себе повернутися у вихідну точку. Що зробить тебе щасливою. І, повірте, залишатися наодинці з собою і думати про свої бажання – дуже складно. Потім, я сказала собі - ось, давай, Аню, пограємо в рольові. Ось, припустимо, ти Аня - це та сама людина, якій потрібна допомога. Як би ти себе сьогодні порадувала? Як би про себе подбала. Потім, я включила собі фільм, в 11 ранку і через 15 хвилин знову заснула, прокинувшись о 12.30. Такого зі мною раніше не траплялося. А потім принесли квіти", - написала Анна Сєдокова.

Нагадаємо, Анна Сєдокова привітала чоловіків гарячим фото в бікіні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що розпусна Сєдокова осідлала дещо тверде.

Також портал "Знай.uа" писав, що Сєдокова зібрала сексуальних подружок і влаштувала "тройничок".