Дочку російської співачки Юлії Началовой, яка раптово пішла 12-річна Віра Алдоніна вперше з'явилася на публіці після смерті мами. Доньку показав у мережі її батько, футболіст Євген Алдонін, опублікувавши її виступ в музичній школі. Віра в чорній сукні зіграла на роялі.

"Моя улюблена і талановита Донечка! Любимо тебе!"   написав Алдонін в Instagram.

Нагадаємо, Віра Алдоніна - дочка Юлії Началової від другого шлюбу з футболістом Євгеном Алдоніним. Пара одружилася в 2006 році і прожила разом п'ять років.

Після смерті співачка дівчинка залишилася жити з бабусею і дідусем. Коли Юлія була в важкому стані в лікарні, дівчинці не озвучували серйозність ситуації і не відразу повідомили про смерть рідної людини. Трагічну новину їй повідомив батько.

Дівчинка важко переживала відхід мами, але трималася мужньо. Батько Юлії Віктор Началов розповідав, що вона проплакала всю ніч. Але потім взяла себе в руки, не влаштовувала істерик і написала лист мамі.

«Переживає, але тримається. Характер виявила, ніяких істерик. Лист їй написала», - говорив Началов.

Чотири роки тому Алдонін знову одружився, виховує сина і бере активну участь в вихованні дочки.

Раніше ми писали, що колишні чоловіки покійної співачки Юлії Началовой не можуть поділити спадщину - квартиру, яка купувалася доньці Вірі. Футболіст Євген Алдонін сподівається, що хокеїст Олександр Флоров відмовиться від своєї частки на житло.

Колишній чоловік Началової Євген Алдонін заявив, що хоче уникнути судових розглядів з приводу квартири з Олександром Фроловим. За словами Євгена, він збирався забрати 12-річну дочку Началової Віру в свою сім'ю. Однак, дівчинка відмовилася, і вирішила жити з бабусею і дідусем, до яких звикла.

Нагадаємо, російській співачці Юлії Началовой, яка трагічно померла 16 березня, не дадуть посмертне почесне звання заслуженої артистки Росії.

Раніше Знай.uа повідомляв, перший чоловік Началовой Дмитро Ланської обрушився з критикою на її "горе-піар-менеджерів". Реакція помічниці артистки не змусила себе чекати.

 Знай.uа писав, що екстрасенс Маріанна Абравитова переконана, що життя дочки Юлії Началової Віри складеться якнайкраще. На думку Абравитовой, своє життя Віра Алдоніна пов'яже з творчістю. Можливо, стане актрисою.