Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася дуже незвичайною піснею під назвою "Яжемать". Так, артистка зізналася, що зовсім скоро зніме кліп з відомим кліпмейкером Аланом Бадоєвим, який є режисером її скандальної відеороботи "Шантарам". Анна також записала невелике відео, під яке танцювала і співала в машині зі старшою донькою Аліною, приїхавши до Києва.

View this post on Instagram

Раз, два, три, четыре, пять. Вышла #МАМА погулять 😱🤪 Ну что , я вам обещала бомбу и, кажется, она взорвалась 💣 Спешу добавить, что это только начало. Ведь завтра мы снимаем клип #ЯЖЕМАТЬ с единственным и неповторимым @alanbadoev ❤️ И вы даже не представляете, что в нем будет после наших идей в #Шантарам 🤤 И к вопросам о том, как моя дочь относиться к этой песне. Моя @lalina_one написала в сториз у себя: «наконец-то, вышла эта крутая песня» 😎 Приехала поддержать меня на съёмках. Хочу ещё тысячу раз сказать спасибо вам за то, что качаете песню #ЯЖЕМАТЬ в #itunes ( ссылка у меня в профиле и сториз ❤️) и сказать спасибо своим друзьям за поддержку! Всем любоооовьььььь!!!! Завтра крутую штуку объявлю. Готовьтесь снимать видео 🔥🔥🔥

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Раз, два, три, чотири, п'ять. Вийшла #МАМАпогуляти 😱🤪
Ну що , я вам обіцяла бомбу і, здається, вона вибухнула 💣 Поспішаю додати, що це тільки початок. Адже завтра ми знімаємо кліп #ЯЖЕМАТЬ з єдиним і неповторним @alanbadoev ❤️ І ви навіть не уявляєте, що в ньому буде після наших ідей в#Шантарам 🤤 І до питань про те, як моя дочка ставитися до цієї пісні. Моя@lalina_one написала в сторіз у себе: «нарешті, вийшла ця крута пісня» 😎 Приїхала підтримати мене на зйомках. Хочу ще тисячу разів сказати спасибі вам за те, що качаєте пісню #ЯЖЕМАТЬ в #itunes ( посилання у мене в профілі і сторіз ❤️) і сказати спасибі своїм друзям за підтримку! Всім любооооввввв!!!!", - поділилася радістю Седокова.

Популярні новини зараз

Зеленський остаточно вирішив долю євробляхерів: "Ще 90 днів..."

Рівненщину приголомшила трагедія: тонни піску поховали малюків заживо, врятували не усіх

Творець "Холостяка" жорстоко побив дружину через вагітність: моторошні подробиці

Порошенко влаштував цирк з "вдячною вчителькою" у порожньому вагоні: "Йо**не шапіто"

Показати ще

View this post on Instagram

#ЯЖЕМАТЬ А! Ну как вам трек? Писала от души 😂 Ловите самую горячую и дерзкую премьеру весны 🔥🔥🔥. Вы не понимаете, как меня достали эти яжематери, которые то и делают, что порицают, упрекают - «Вот родила ребёнка - сиди дома, вари ему , ублажай мужа. Что? Работа? А с кем дети? Бросила, наверное, а ты ещё и не замужем. Не берёт, наверное, такую никто? Танцы, подруги, шоты и веселье? Так поступают только проститутки! Вот тебя и мужик то бросил наверное из за этого , точно сбежал от тебя !» - это все цитаты комментаторов . Милых и добрых 🤦🏽‍♀ Но, кошечки мои! Для меня быть матерью не означает поставить крест на себе, на своих желаниях, на своём развитии и своём счастье. Детям нужна счастливая мама. Моим точно. Вот, моей дочке понравилась песня. Говорит, что мама у неё крутая ! В общем, девочки, этот трек наш - Мам обновлённой версии ! Свободных от предрассудков , счастливых, сумасшедших, красивых, независимых и безумно любимых своими детьми. Кто-то должен был наш гимн написать и кто если не я и @arkasha_musiq ❤ Как вам трек, крошки?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Фолловери не пройшли повз: "Як можна бути такою нереальною 😍😍😍", "Сучасна мама це не тітка в хусточці на кухні а крута чіка ❤️", "Це просто ВОГОНЬ!!!!🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "А мені подобається.Життєво і в точку😍😍👏👏👏", "Яка у вас чудова, красуня дочка!🥰🌷🌷🌷".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку. 

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.