Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила дуже важливий пост про те, скільки води потрібно випивати людині на добу. Виявляється, важливо не тільки кількість вживаної рідини, але і час, коли її треба пити. Також Аніта додала, що схуднення починається саме з питного режиму.

View this post on Instagram

ВОДА ⠀ 1. Сколько: - 40 мл на 1 кг массы тела в сутки ( например: если я вешу 55 кг, то умножаю на 40 мл = 2200 мл ) из этого 50% поступить должно с водой (1 л 100 мл) + 50% с едой( ягоды, фрукты, овощи состоят в основном из воды ;) например огурец - это 98% воды + кефир, суп, чай, хлеб, каши варим наливав воду...и тд. Везде есть вода. ⠀ 2. Когда: - утром натощак 1 или 2 стакана - перед каждым приёмом пищи (за 15-20 минут) -можно во время еды, если для обновления вкусовых рецепторов, а не чтоб протолкнуть непережеванное) - во время тренировки (сколько потеем-столько и пьём) - перед сном не больше стакана ( чтоб не нарушать сон походами в туалет) - в душных помещениях/где сухой воздух, в самолете - во время долгих спичей, лекций, и т д. (когда нужно много говорить) - по потребности (особенно если чувствуем голод, вначале выпить стакан воды - возможно это была жажда;) ⠀ 3. Как: - мелкими глотками, не залпом - комнатной температуры или тёплую (холодная ухудшает работу жкт ) - с лимоном, лаймом, мятой, если у вас нет проблем с желудком ⠀ ❗️Важно. Похудение начинается с регулировки питьевого режима. ⠀ Ищите, узнавайте больше❗️

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

"ВОДА

1. Скільки:
- 40 мл на 1 кг маси тіла на добу ( наприклад: якщо я важу 55 кг, то множу на 40 мл = 2200 мл ) з цього 50% повинно надійти з водою (1 л 100 мл) + 50% з їжею( ягоди, фрукти, овочі складаються в основному з води ;) наприклад огірок - це 98% води + кефір, суп, чай, хліб, каші варимо наливаючи воду...і тд. Скрізь є вода.

2. Коли:
- вранці натщесерце 1 або 2 склянки - перед кожним прийомом їжі (через 15-20 хвилин)
-можна під час їжі, якщо для оновлення смакових рецепторів, а не щоб проштовхнути непережуване)
- під час тренування (скільки потіємо-стільки і п'ємо)
- перед сном не більше склянки ( щоб не порушувати сон походами в туалет) - в задушливих приміщеннях, де сухе повітря, в літаку - під час довгих промов, лекцій, і т д. (коли потрібно багато говорити)
- за потреби (особливо якщо відчуваємо голод, спочатку випити склянку води - можливо це була спрага;)

3. Як:
- дрібними ковтками, не залпом
- кімнатної температури або теплої (холодна погіршує роботу шкт )
- з лимоном, лаймом, м'ятою, якщо у вас немає проблем зі шлунком
❗️Важливо. Схуднення починається з регулювання питного режиму. Шукайте, дізнавайтесь більше❗️", - поділилася порадами Луценко. Фолловери ж залишилися в захваті і почали дякувати телеведучій, задаючи безліч питань.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Показати ще

View this post on Instagram

Простые правила тренировок WOWBODY и не только 👌🏻🌟 И да, тренироваться можно в любое время! Это зависит от вашего удобства и ощущений! Хотя я конечно за утренние, так спрыгнуть шансов меньше ;) Всегда смотрите на свой сон после тренировки, если вечером занимались или как проходит день, если утром! Пить можно! Чем больше потеешь , тем больше пить👍🏻 Болит, что-то - остановись! Только если это не мышца во время подхода ))) А вы когда тренируетесь?

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко записала відео, за допомогою якого можна вирівняти поставу і зробити ноги стрункішими. Тренування займе всього 5 хвилин.

Також знаменитість брала участь у популярному українському шоу "Танці з зірками", тож вирішила не тільки навчиться новому, але і навчити своїх фоловерів. Так, Аніта і її партнер Олександр Прохоров записали на відео коротеньке тренування.

А ще тренер поділилася рецептом корисних лінивих вареників.