Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила дуже відверте фото, на якому позує голяка догори ногами в незвичайній позі для йоги. Так, більшість фанатів здогадалися, що в кадрі зовсім не артистка і звинуватили її в крадіжці. Пізніше до розлючених шанувальників приєдналася і сама власниця знімка - популярна американська фітнес-модель, заявивши, що Світлана не просто виставила фото, але і відкоригувала її фігуру в фотошопі. Варто зазначити, що пізніше публікація була видалена.

View this post on Instagram

CELEBRITY PRETENDING TO BE ME! I can’t understand why would a person with 5 million followers steal my photo and pretend to be me!! What is wrong with people? Why would you do that @lobodaofficial ? ❌ On top of all @lobodaofficial MANIPULATED (stretched) the photo to look slimmer. Unrealistic body image is a big issue! ❌ AND instead of owning up to what she has done... She is deleting comments which mention me and deleting my comments too. SEE my stories! ❌ Artist’s work needs to be protected! A big problem in digital media is people stealing the work of others. No respect at all. 😔 ❌ My photo is circulating in online news in Russia and Ukraine under her name. ❤️ Ps. Thank you for everyone who is helping me and commenting on the photo on her page. 1. My original photo ❤️ UPDATE - The photo was deleted and she blocked me. THANK YOU EVERYONE! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Nude Yoga Girl (@nude_yogagirl) on

Популярні новини зараз

Підраховано 93% голосів: удар Тимошенко поставив хрест на надіях Порошенка

Яке свято 23 липня: чого не можна робити в цей день

Парламентські вибори: ЦВК опрацювала майже 100% протоколів - хто точно проходить в Раду

Пенсія відкладається: українцям доведеться засукати рукава і гарувати до глибокої старості через норми стажу

Показати ще

"Я не можу зрозуміти, чому людина з 5 мільйонами підписників краде мою фотографію і прикидається мною !! Що не так з людьми? Навіщо тобі це робити @lobodaofficial?

до того Ж у @lobodaofficial розтягнута фотографія, щоб виглядати стрункіше. Нереалістичний образ тіла це велика проблема!

І замість того, щоб визнати, що вона зробила ... Вона видаляє коментарі, які згадують мене, і видаляє мої коментарі теж. 

Роботи фотографа повинні бути захищені! Велика проблема в цифрових ЗМІ - люди, що крадуть роботу інших. Ніякої поваги. 😔

Моя фотографія циркулює в новинах онлайн в Росії та Україні під її ім'ям.
❤️
Ps. Спасибі всім, хто мені допомагає і коментує фото на її сторінці.
1. Моя оригінальна фотографія
❤️
ОНОВЛЕННЯ - Фотографія була видалена, а вона заблокувала мене. ВСІМ ДЯКУЮ!" - висловилася блогер. Варто відзначити, що і під трепетним Лободи фото з донькою Євою співачку засипають гнівними коментарями:

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

View this post on Instagram

our beautiful day❤️

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on