У зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк, нещодавно виявили рак мозку. Про хворобу вона дізналася близько пів року тому, а декілька днів тому стан акторки різко погіршав. Рідні не дають жодних коментарів про стан здоров'я Заворотнюк, а її палату взяли під охорону.

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Вже не раз представники ЗМІ намагалися проникнути в клініку, де лежить Заворотнюк, тому було прийнято рішення встановити охорону біля палати зірки. Також деякі співробітники лікарні чергують на поверсі, щоб не дати пресі потрапити навіть туди.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Популярні новини зараз

У Раді запропонували не платити зарплату Порошенку, і ось чому

Онкохвору Заворотнюк почали лікувати нестандартним методом через новий діагноз

В Україні змінились мінімальна пенсія і прожитковий мінімум: скільки отримаємо на руки

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Одному з Telegram-каналів повідомили, що стан артистки як і раніше важкий, але вона у свідомості й дихає самостійно. Раніше з'являлася інша інформація, згідно з якою Анастасія страждає від поліорганної недостатності та потребує апараті штучної вентиляції легенів.

Чоловік актриси швидко покинув будівлю медичного закладу, намагаючись приховати обличчя під кепкою. Раніше поряд з цією ж клінікою помітили доньку Анастасії Заворотнюк. Рідні зірки поки не дають жодної інформації про її здоров'я, але у мережі з'являється все більше тривожних новин.

За інформацією від оточення артистки, та відчула себе погано через пару місяців після появи на світ доньки Міли. Повідомляється, що після пологів у Заворотнюк з'явилися сильні головні болі. Вже взимку лікарі діагностували у неї рак мозку. Але вона продовжувала зніматися, не відмовлялася від роботи. Ось-ось мають вийти на екрани два нових фільми з її участю.

Стверджують, що хвороба акторки розвинулася після того, як вона зробила процедуру ЕКО. Її шлюб із фігуристом Чернишовим - третій для зірки. Від перших двох вона має старшу доньку та сина. Одна пара дуже хотіла спільну дитину. Зараз доньці Заворотнюк Мілі немає й півроку.

Родичі Анастасії продовжують зберігати мовчання, проте днями журналісти бачили, як дочка Ганна відвідувала актрису в лікарні. Чоловік Петро Чернишов відмовився від виступів у деяких льодових шоу, щоб бути поряд з дружиною. Нещодавно його також помітили на виході з лікарні, де ймовірно знаходиться Заворотнюк.

Як відомо, Анастасія Заворотнюк пройшла курс хіміотерапії - і променевої терапії, але лікування не дало потрібного ефекту. Пухлина дала метастази в мозок. Заворотнюк ввели в медикаментозну кому, тому що на тлі хвороби почалося запалення легенів, з яким організм не може боротися. Лікарі збираються провести консиліум, щоб обговорити можливість проведення операції. В такому стані ризик для життя Заворотнюк дуже великий.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Нагадаємо, Анастасію Заворотнюк покинули лікарі, допомогти неможливо: рідні у нестямі від горя.

Раніше Знай.ua повідомляв, коханий Заворотнюк вразив мужністю, справжній чоловічий вчинок.

Також Знай.ua писав, рак мозку у "Моєї прекрасної няні": Заворотнюк впала в кому, лікарі передбачають долю Фріске.