Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила розкішне селфі перед новим сезоном власного шоу "П'ятниця з Регіною", примірявши теплий светр і доповнивши образ ніжним макіяжем. Так, артистка зізналася, що дуже переживає, хоча над її проетом і працюють понад 50 людей.

View this post on Instagram

#монтаж @prtshow Отправила несколько правок в работу редактору нашего шоу. Ещё несколько часов , и выпуск будет готов. Самый волнительный вечер в неделю - это вечер перед ПЯТНИЦЕЙ🙈, ведь так хочется сделать своё личное шоу полезным, интересным для аудитории, открыть гостей с такой стороны, с которой зритель даже не ожидает. Не всегда мне удаётся запланированное, но мы стараемся , 50 человек команды пашет на клевый результат!) Ждите утром на моем ютюб-канале самых неожиданных гостей в шоу #ПЯТНИЦАсРЕГИНОЙ Mua&Hair - @yanabuzychkina (человек с золотыми руками ❤️) #регинатодоренко #регинапутешественница🌎🌏🌍 Пы.Сы.: в 14:00 выйду в прямой эфир с аккаунта @prtshow . Смотрите шоу и Задавайте интересующие вас вопросы, постараюсь ответить на все)))

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"Відправила декілька правок у роботу редактору нашого шоу. Ще кілька годин , і випуск буде готовий. Самий хвилюючий вечір на тиждень - це вечір перед П'ЯТНИЦЕЮ🙈, адже так хочеться зробити своє особисте шоу корисним, цікавим для аудиторії, відкрити гостей з такої сторони, з якої глядач навіть не очікує. Не завжди мені вдається заплановане, але ми намагаємося , 50 чоловік команди паше на кльовий результат!) ", - поділилася емоціями Тодоренко. Фолловери залишилися в захваті, засипаючи красуню Регіну компліментами і теплими побажаннями.

Популярні новини зараз

Погода на 19 жовтня: Україна засяє на сонці

Колишня дружина Ющенко заради грошей пішла на зухвалий крок: "Дорого і з блиском"

Реєстр сексу в Україні: що відомо про божевільну ініціативу

Лана Роудс обрана найкращою акторкою фільмів для дорослих: найпікантніші фото зірки

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.