Популярний український ведучий Сергій Притула відомий своїм чудовим почуттям гумору як на знімальному майданчику, так і за її межами. Він вирішив зізнатися, чи виникають у них з дружиною конфлікти через його жартів або колючих висловлювань.

"Іноді буває. Але я вважаю: якщо гуморист не може посміятися над собою, своєю сім’єю, своїм побутом і недоліками, то він не має морального права висміювати це все на рівні суспільства", – розповів Сергій в інтерв'ю "Теленеделе".

Ведучий зізнається, що вони з дружиною можуть лише дуже рідко посваритися на роботі, однак намагаються ніколи не з'ясовувати стосунки на людях.

"Це щонайменше трохи неправильно як погляду субординації, так і з того боку, що багато хто не буде це сприймати як робочий момент, а трактуватимуть, як сімейний конфлікт на робочому місці, – пояснив Притула. – Але, звісно ж, бувають ситуації, коли трохи підвищуємо голос одне до одного. Попри те, що ми чоловік і дружина, Катя – продюсер з боку каналу. І в неї є свої завдання, які їй "нарізає" вище керівництво. Годиною наші погляди на процеси не співпадають. Тоді буває гаряче. Але ми стараємось такі моменти проговорювати вдома, щоб не конфліктувати на знімальному майданчику "Вар’яті-шоу". Там має панувати здорова атмосфера. Інакше нервозність передається на колектив, і постраждає кінцевий продукт".

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва пікантного оголилася, не посоромившись Позитива: "Буду сумувати"

Сергій Лазарєв відмовився від весілля з Ані Лорак: "Я абсолютно щасливий..."

Піраміда Хеопса розкрила таємну кімнату, навіть Гаррі Поттер туди не пішов би: неймовірні кадри

Чоловік Асмус Харламов показав відверте відео 18+, де Брежнєва розсунула ноги: "Ого, який баклажан"

Показати ще

Нагадаємо, Притула пояснив, як "кисле обличчя" заважає жити.

Як повідомляв Знай. ua, Притула нагадав, як виглядали Кравець, Осадча і Кароль 4 роки тому.

Також Знай. ua писав, що Притула "злив" архівне фото Кравець з "Кварталу 95", не дізнатися.