У мережі оприлюднили фотографії з Європейського медичного центру на Рубльовці, де нібито проходить реабілітацію відома актриса і зірка серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк.

Так, за інформацією "Обозревателя", у цій клініці є кілька видів палат — звичайні і для багатих пацієнтів. Ці кадри показують, що в медичному центрі є різноманітні тренажери, масажні столи, а також басейни. Реабілітація онкохворих там проводиться після закінчення основного лікування, так і між курсами променевої та хіміотерапії.

Популярні новини зараз

"Гірше за два Майдани": Пальчевський терміново звернувся до Зеленського

Як подзвонити оператору Київстар: прості команди і прямий номер

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Показати ще

Нагадаємо, що у відомого російського актора, режисера і головного героя серіалу "Моя прекрасна няня" Сергій Жигунов забрали квартиру.

Як повідомляв портал Знай.ua, близькі актриси Анастасії Заворотнюк нарешті порушили мовчання і спростували дані про тяжкий стан здоров'я знаменитості.

Також портал Знай.ua писав, що колишній цивільний чоловік та колега онкохворий Анастасії Заворотнюк, Сергій Жигунов втратив свою московську квартиру. Причиною називають борги перед волгоградським банком.