Популярна українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф'єва часто ділиться з фанатами в Instagram фотографіями з життя і різних фотосесій. Нещодавно знаменитість похвалилася коротеньким відео з пікантного тренування, показавши, як качає ідеальні сідниці з персональним тренером. Так, артистка приміряла темно-зелені облягаючі лосини і коротенький топ, а з улюблених вправ продемонструвала різноманітні махи ногами з обважнювачами, присідання з резинкою і гірею.

"Наша спорт-хвилинка з @krasyuk_13_yury", - лаконічно підписала Астаф'єва. Фолловери залишилися в захваті: "Рекомендую, цим комплексом можна трохи прогріти сідниці і ніжки 👍🏼", "Багато хто заздрить твоїй фігурі.Хай побачать як це досягається👍", "Попа 🔥 👌👌", "Є місце де Даша Астаф'єва виглядає не як богиня?)", "Дашуня, молодець! 🐆 Так тримати!", "Огоооо маладчага ,правильні місця качаєш🔥🔥🔥🔥", "Ви молодчинка🙌".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Даша Астаф'єва показала селфі в дзеркалі, нанісши на обличчя грязеву маску і процитувала свого колишнього.

А ще Астаф'єва заінтригувала фанатів новим спільним знімком з телеведучим Олексієм Дурнєвим.