Страшну заяву про стан Анастасії Заворотнюк зробила скандальна блогерка Олена Міро. Вона припустила, що Анастасія Заворотнюк скоро покине цей світ.

Світський оглядач Олена Міро пояснила свої здогадки тим, що родичі "Моєї прекрасної няні" відмовляються говорити щось конкретне. Всі заяви сім'ї актриси розмиті і зводяться до того, що Анастасія Заворотнюк хворіє, обговорювати це не потрібно, а на лікування потрібні гроші. 

Анастасія Заворотнюк та Петро Чернишов, Instagram
Анастасія Заворотнюк та Петро Чернишов, Instagram

"Мені здається, справа – зовсім не в бажанні уникнути втручання журналістів. Журналісти втручалися, втручаються і будуть втручатися незважаючи ні на що. А люди розважали, розважають і будуть розважати себе розмовами про те, що у Заворотнюк – пухлина мозку до тих пір, поки Настя, вибачте, не помре", - заявила Миро. Олена Міро

Популярні новини зараз

Дорофеєва показала себе такою, якою її знає лише Дантес: неймовірно миле фото

Люди опинилися в пастці аеропорту, понад 300 рейсів скасовано: подробиці

Суддя "Топ-модель по-українськи" Костромічова отримала прочухана через знімки з тваринами

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще

Блогерка підозрює у знаменитості той вид пухлини мозку, який не можна вилікувати – наприклад, гліобластома, від якої померла у 2015 році співачка Жанна Фріске. Міро пояснила, такий діагноз може означати лише одне — що пацієнт невдовзі помре.

Анастасія Заворотнюк, фото: Hyser
Анастасія Заворотнюк, фото: Hyser

"Один зі ста протягне до п'яти років, причому всі ці п'ять років він буде повертатися на операційний стіл і проходити курси хіміотерапії, оскільки гліобластома має властивість зростати знову", – наголосила оглядач. Олена Міро

Блогерка запевняє, що переважна більшість людей з таким діагнозом не проживають і року. І саме у цьому вона вбачає причину гробового мовчання сім'ї Анастасії Заворотнюк. Міро певна, що у випадку Заворотнюк "рахунок іде на місяці, а може й на тижні".


Нагадаємо, раніше донька онкохворої Заворотнюк влаштувала шоу просто посеред вулиці

Як повідомляв портал "Знай.ua", донька Заворотнюк порушила мовчання у мережі

Також "Знай.ua" писав, що Анфіса Чехова прокоментувала тривожні новини про Заворотнюк