Відома українська співачка, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва порадувала фанатів в Instagram новим постом. Нещодавно знаменитість похвалилася яскравими кадрами та уривками виступів з щорічної премії M1 Music Awards 2019, де вони разом з виконавцем Позитивом здобули перемогу відразу в трьох номінаціях: "Група Року", "Хіт Року" та "Фаворит Року". Так, артистка позувала разом з колишньою дружиною Потапа Іриною Горовою, самим Олексієм і їх молодшим сином Андрієм.

View this post on Instagram

Вчера Группа @vremyaisteklo победила в 3 номинациях!!!!! Группа Года Хит Года Фаворит Года Я конечно понимала, что песня «ДИМ» в этом году просто разорвала все плейлисты .. но не думала, что вчера все будет настолько круто!!!! Спасибо большое @m1ukraine за премию! Высочайший уровень!!!! ♥️ Спасибо Николаю Георгиевичу Баграеву за то, что эта премия вот уже 5 лет существует! И надеюсь, что так будет всегда! Это очень важно! Спасибо вам за то, что поддерживаете нас, артистов! Спасибо моей команде «Мозги» @realpotap @gorovaya_irina и всей большой семье Мозги. Вы мощь! 💥 Спасибо авторам песни и всем, кто над ней работал @realpotap @dj_bloodless @vadimlisa @roman_katruk Если бы не вы - не было бы этих премий ! И самое главное спасибо - вам, наши любимые слушатели. Вы наша сила ! Любим!

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on

"Вчора Група @vremyaisteklo перемогла у 3 номінаціях!!!!! Група Роки
Хіт Року
Фаворит Року
Я, звичайно, розуміла, що пісня «ДІМ» у цьому році просто розірвала всі плейлисти .. але не думала, що вчора все буде настільки круто!!!! Спасибі велике @m1ukraine за премію! Найвищий рівень!!!! ♥️ Спасибі Миколі Георгійовичу Баграєву за те, що ця премія ось вже 5 років існує! І сподіваюся, що так буде завжди! Це дуже важливо! Спасибі вам за те, що підтримуєте нас, артистів! Спасибі моїй команді «Мозги». Ви міць! 💥
Дякую авторам пісні і всім, хто над нею працював. 
І найголовніше спасибі вам, наші любі слухачі. Ви наша сила! Любимо!", - поділилася радістю Дорофєєва. Фолловери залишилися в захваті, підтримуючи артистів.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва порадувала фанатів дуже лагідним знімком з мамою Ольгою.

А ще Дорофєєва позувала для видання JetSetter в тілесному боді і стильній вініловій смарагдовій накидці. Артистка зізналася, що тепер це одна з її найулюбленіших зйомок.

Також Надя давала концерти в Туреччині, гастролюючи по різним готелям і зізналася, що таким чином можна поєднувати роботу з відпочинком, хоча п'ятий концерт поспіль дається важко.