Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила веселе відео, рекламуючи куряче м'ясо. Так, артистка посадила "курочку" на переднє сидіння авто і навіть дбайливо пристібнула, однак шанувальники обурилися через продукцію поганої якості.

View this post on Instagram

Недавно я рассказывала своему сыну сказку о курочке Рябе. Помните же, как курочка снесла золотое яйцо деду с бабой, которые зачем-то пытались его разбить. Я рассказывала эту сказку из своего детства и не понимала: ну зачем же они хотели разбить яйцо, если можно было его просто продать, купить еды, заплатить коммуналку, остаток денег положить в банк и жить на проценты? Да и курица, которая несет такие яйца – просто на вес золота! Совсем как курица #Петелинка, которая и вкусная, и полезная, и без всяких E-добавок! Настоящая «золотая» курица, которая делает нас здоровее. А здоровье и есть наше богатство! #выбираюПетелинку #lovepetelinka

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"Нещодавно я розповідала своєму синові казку про курочку Рябу. Пам'ятаєте ж, як курочка знесла золоте яйце діда з бабою, які навіщось намагалися його розбити. Я розповідала цю казку зі свого дитинства і не розуміла: ну навіщо ж вони хотіли розбити яйце, якщо можна було його просто продати, купити їжі, заплатити комуналку, залишок грошей покласти в банк і жити на відсотки? Та й курка, яка несе такі яйця – просто на вагу золота!", - поділилася думками Тодоренко. Фолловери ж розкритикували Регіну в коментарях.

Популярні новини зараз

У Києві зникла юна красуня з волоссям, як у русалки: батьки благають про допомогу

Місиво з 11 автівок: пекельна аварія на трасі "Одеса-Київ" приголомшила Україну, трагічне відео

Коронавірус вже в Києві? "Бориспіль" заполонили сотні китайців, яких бояться чіпати навіть медики

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.