Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила розкішний кадр, позуючи на райському острові Балі, куди прилетіла на відпочинок разом з однорічним сином Михайлом. Так, артистка показала, як ловить хвилю на серфі, примірявши лише бікіні і засвітивши масивні сідниці. Також Регіна вирішила підвести підсумки 2019 року.

View this post on Instagram

#итоги В прошлом году я похудела на 18 кг и снова поправилась на 5, отрастила огромный зад, выпустила 2 сезона #ПЯТНИЦАсРЕГИНОЙ , решила купить франшизу очень крутого центра , уже отсняла на Бали новый образовательный проект для ещё одного #youtube-канала , побывала в списке #Forbes , разработала вместе с креативной командой стилистов спец.боксы красоты для каждой девушки, получила #ТЭФИ , стала женщинкой года @glamour_russia , отравилась (по всей видимости, ядом хейтеров), которых «бесит вечный позитив этой Регины», перевела на благотворительность около 1млн.р.(дай Бог, спасла чью-то жизнь), побывала в 7ми странах с сыном, покаталась на серфе и на нервах мужа 😆, о достижениях в семье писать не буду , но мы с @vladtopalovofficial наконец-то нашли ключи 🔑 от всех потайных комнат в наших отношениях) #впередв2020 #регинатодоренко #регинапутешественница Фотограф - бомба - @trubavinphoto

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"У минулому році я схудла на 18 кг і знову потовстішала на 5, відростила величезний зад, випустила 2 сезони #ПЯТНИЦАсРЕГИНОЙ , вирішила купити франшизу дуже крутого центру , вже відзняла на Балі новий освітній проект для ще одного #youtube-каналу , побувала в списку #Forbes , розробила разом з креативною командою стилістів спец.бокси краси для кожної дівчини, отримала #ТЕФІ , стала жінкою року @glamour_russia , отруїлася (мабуть, отрутою хейтерів), яких «бісить вічний позитив цієї Регіни», перевела на благодійність близько 1млн.р.(дай Бог, врятувала чиєсь життя), побувала в 7ми країнах з сином, покаталася на серфі і на нервах чоловіка 😆, про досягнення в сім'ї писати не буду , але ми з @vladtopalovofficial нарешті знайшли ключі 🔑 від усіх потаємних кімнат у наших відносинах)", - поділилася радістю Тодоренко. Фолловери засипали Регіну компліментами в коментарях.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.