Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала трепетний кадр з новим коханим, баскетболістом Янісом Тіммою, який молодший за неї на 10 років. Так, артистка та її бойфренд в переддень новорічних свят вирішили поповнити сім'ю маленьким цуценятком, однак так і не змогли цього зробити, адже не знайшли "свою" собаку ні в притулку, ні серед знайомих.

View this post on Instagram

Ох и день сегодня. И наревелись и намечтались. И опять расстроились. Вы видели стори. Мы решили,что наша семья готова стать больше. Только не падайте в обморок, мы поняли, что хотим собаку. Предупредили всех дома, все дети в ожидании. Приехали в приют. Искали свою. Знаете, я правда верю, что это как любовь. Что она должна найти тебя сама. Мы заглядывали в глаза всем, но никто к нам не подошёл. Мы искали свою собаку. Я знаю, что это звучит глупо, но мы так и не нашли ее (( А щенки от нас убежали 😂 Потом, через пару дней, мне под постом написала девушка подписчица, что спасла щенка и он ищет дом. Я не говорила Янису, пока он не вернётся после игры и как только он проснулся, он понял все сам. Мы собрались, оделись, за эти сутки я 1000000 раз пересмотрела видео с щенком. Мы предупредили всех, что вернёмся с собакой домой. Мона ждала на телефоне через океан , Алина дома, Маруся и Булка кажется тоже нервничали, но подготовили место рядом на своей лежанке . К вам сейчас приедет сестра - сказали мы им! Договорились с теми людьми, что сейчас приедем. Сели в машину и на другом конце провода нам сказали - щенка уже забирают. Мы проехали два метра. Вышли из машины и вернулись домой 😭😭😭 Я очень рада за щенка. У него будет своя семья и это не мы. Восхищаюсь теми, кто не смотря ни на что, берет собак из приюта и у нас в @super.sobaka столько хвостиков ждёт своих хозяев ❤️❤️❤️ Но сегодня в нашей многодетной и многособачной семье не появилось сёстры ((( Но заканчивая этот пост, я хочу сказать, что мы все же верим, что где то там есть наша собака! И нам все равно, какой она породы, истории. Мы все равно верим, что когда то тебя найдём ! А ты увидишь нас и точно будешь знать, что мы твоя семья ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Ох і день сьогодні. І наривілися і намріялися. І знову засмутилися. Ми вирішили,що наша сім'я готова стати більше. Тільки не втрачайте свідомість, ми зрозуміли, що хочемо собаку. Попередили всіх вдома, всі діти в очікуванні.
Приїхали до притулку. Шукали свою. Знаєте, я правда вірю, що це як любов. Що вона повинна знайти тебе сама. Ми заглядали в очі всім, але ніхто до нас не підійшов. Ми шукали свою собаку. Я знаю, що це звучить безглуздо, але ми так і не знайшли її (( А щенята від нас втекли 😂
Потім, через пару днів, мені під постом написала дівчина підписник, що врятувала цуценя і воно шукає будинок. Я не говорила Янісу, поки він не повернеться після гри і як тільки він прокинувся, він зрозумів усе сам. Ми зібралися, одяглися, за цю добу я 1000000 разіи переглянула відео з цуценям.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин показала неймовірну весну у Львові: любов гуляє древніми вулицями

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Ми попередили всіх, що повернемося з собакою додому. Мона чекала на телефоні через океан , Аліна вдома, Маруся і Булка здається теж нервували, але підготували місце поруч на своїй лежанці . До вас зараз приїде сестра - сказали ми їм! Домовилися з тими людьми, що зараз приїдемо. Сіли в машину і на іншому кінці дроту нам сказали - цуценя вже забирають.

Ми проїхали два метри. Вийшли з машини і повернулися додому 😭😭😭 Я дуже рада за цуценя. У нього буде своя сім'я і це не ми. Захоплююся тими, хто не дивлячись ні на що, бере собак з притулку і у нас в @super.sobaka стільки хвостиків чекає своїх господарів ❤️❤️❤️
Але сьогодні в нашій багатодітній і багатособачій сім'ї не з'явилося сестри ((( Але закінчуючи цей пост, я хочу сказати, що ми все ж віримо, що десь там є наша собака! І нам все одно, якої вона породи, історії. Ми все одно віримо, що колись тебе знайдемо ! А ти побачиш нас і точно будеш знати, що ми твоя сім'я ❤️", - поділилася емоціями Сєдокова. Фолловери ж підтримали Анну і Яніса, розчулюючись їх прекрасними стосунками.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.