Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, поділилася з фоловерами в Instagram незвичайним постом. Знаменитість виставила трепетні чорно-білі кадри з нової фотосесії для власного бренду косметики, позуючи з "натуральним" макіяжем і примірявши лише біле облягаюче боді. Так, артистка зізналася, як придумала назву бренду VERA, над яким, виявляється, наполегливо працювала.

View this post on Instagram

Прежде чем придумать название для моего beauty-бренда @verabeauty.official я ,честное слово, перебрала разные варианты:) делали фокус-группы, аналитику , прогнозы, и в этих всех вычислительных процессах решающим стала конечно женская интуиция. Моя, собственная и моих самых близких. Фаворитом было название «KONSTANTIN»😉, но остановились все-таки на VERA ;) В этом имени для меня заложены все пароли;) и вера, и моя цифра, и любовь к тому что-то делаю. Ну и запоминается легко )) А вот легко ли написать? 😉 тому, кто успеет первым напечатать название марки VERA в четырёх комментариях подряд (по по одной ЗАГЛАВНОЙ букве в каждом ) - от меня персональный подарок - любой продукт на выбор от @verabeauty.official ❤ #всемнужнаVERA #allyouneedisVERA

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on

"Перш ніж придумати назву для мого beauty-бренду @verabeauty.official я ,чесне слово, перебрала різні варіанти:) робили фокус-групи, аналітика , прогнози, і в цих всіх обчислювальних процесах стала вирішальним звичайно жіноча інтуїція. Моя, власна і моїх близьких. Фаворитом була назва «KONSTANTIN»😉, але зупинилися все-таки на VERA ;) В цьому імені для мене закладені всі паролі;) і віра, і моя цифра, і любов до того що роблю. Ну і запам'ятовується легко ))", - поділилася думками Брежнєва.

Популярні новини зараз

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Комунальники Марцінківа знесли пів Франківська: це незаконно

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Показати ще

View this post on Instagram

Что? Пятница?🤪

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on

View this post on Instagram

Что? Пятница?🤪

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віра Брежнєва поділилася в Instagram спільним знімком з 17-річною дочкою Сонею. Шанувальники не одразу зрозуміли, де мама, а де донька, адже вони схожі між собою, як дві краплі води.