Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала трепетне фото з молодим коханим, баскетболістом Янісом Тіммою, який молодший за Анну на 10 років. Так, артистка та її бойфренд позували на відпочинку, лежачи на рушниках, а зіркова красуня вирішила підтримати коханого перед важливою грою романтичним постом.

View this post on Instagram

Жизнь каждый день напоминает нам, что у неё свои планы на все. Сегодня есть все, а завтра ничего... И, наверное, не стоит думать, что все решиться завтра, ведь завтра может и не быть.( Я большая и давно поняла, что если тебе не нравится, то нужно говорить это сегодня, а не когда будет случай. Если тебе плохо, нужно уходить, а не терпеть. А если хорошо, оставаться и не отпускать. Я люблю тебя, парень на фото. Мой самый любимый игрок в баскетбол 🏀 Мой самый мудрый и добрый дома. И самый грозный на поле. Отличной тебе игры сегодня! Вперёд, @khimkibasket ! Сегодня будет сложная игра Химки-ЦСКА в @euroleague . Думаю, будет на МатчТВ. Смотрите вместе с нами ) И если будете кричать: «Янис, вперёд!», я не против 😂❤️ #Явсегдарядом

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Життя кожен день нагадує нам, що у нього свої плани на все. Сьогодні є все, а завтра нічого... І, напевно, не варто думати, що все вирішиться завтра, адже завтра може і не бути.(
Я велика і давно зрозуміла, що якщо тобі не подобається, то треба говорити це сьогодні, а не коли буде нагода. Якщо тобі погано, треба йти, а не терпіти. А якщо добре, залишатися і не відпускати. Я люблю тебе, хлопець на фото. Мій найулюбленіший гравець в баскетбол 🏀 Мій мудрий і добрий вдома. І найгрізніший на полі. Відмінної тобі гри сьогодні! Вперед, @khimkibasket ! Сьогодні буде складна гра Химки-ЦСКА @euroleague . Думаю, буде на МатчТВ. Дивіться разом з нами )
І якщо будете кричати: «Яніс, вперед!», я не проти 😂❤️", - поділилася радістю Сєдокова. Фолловери не пройшли повз, засипаючи парочку компліментами.

Популярні новини зараз

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.