Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала відверте фото у білосніжному бікіні, позуючи на пляжі біля басейну. Так, артистка засвітила масивні груди і засмагле тіло, запропонувавши шанувальникам худнути разом з нею до травневих свят і зізнавшись, від яких продуктів з легкістю заробляє собі зайву вагу.

View this post on Instagram

Сейчас или никогда. И вы нужны мне. Худеем вместе к майским? Но для начала должна признаться. Неделю назад моя жизнь разделилась на до и после. Я сдала анализ на пищевую совместимость ( он точно называется по другому, если интересно напишу ). Итак, есть ряд продуктов, которые вызывают в моем теле плохую реакцию и я поправляюсь. Итак, мой вердикт- мне категорический нельзя яйца 🥚 и молочные продукты 😖. Я, человек обожающий все, что связанно с молоком, творожком и кефирчиком, была вынуждена вычеркнуть все это из жизни, если хочу красивую ровную кожу и тело своей мечты. По поводу яиц я изначально обрадовалась. Думаю - да, пусть , что я без яичницы не переживу, но яйца содержаться везде !!! От лапши до круассанов. Итак, я отказываюсь от молочки и яиц на неделю. И от алко тоже. Начнём с малого. Предлагаю тебе со мной! Только нам нужно: 1. Придумать хештег 🤔 Жду преложения в комментах. 2. Понять, как разыграть мой приз - Абонемент в один из лучших СпортКлубов вашего города на месяц победительнице 🤔 Как будем выбирать, пишите в комментах. Каждый день я буду публиковать полезные рецепты и много таких же полезных знаний. Итак, кто со мной за совершенным для себя телом? Ставьте ❤️ и отвечает на вопросы 👇🏼

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Зараз або ніколи. І ви потрібні мені. Худнемо разом до травневих? Але для початку повинна зізнатися. Тиждень тому моє життя поділилося на до і після.
Я здала аналіз на харчову сумісність ( він точно називається по іншому, якщо цікаво напишу ).
Отже, є ряд продуктів, які викликають у моєму тілі погану реакцію і я товстішаю. Отже, мій вердикт - мені категоричний не можна яйця 🥚 і молочні продукти 😖. Я, людина , що обожнює все, що пов'язано з молоком, сиром і кефірчиком, була змушена викреслити все це з життя, якщо хочу красиву рівну шкіру і тіло своєї мрії.
З приводу яєць я спочатку зраділа. Думаю - так, нехай , що я без яєчні не переживу, але яйця містяться скрізь !!! Від локшини до круасанів.

Популярні новини зараз

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Ірина Федишин з нескінченними ногами затьмарила інших зірок: "Прем'єра"

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Показати ще

Отже, я відмовляюся від молочки і яєць на тиждень. І від алко теж. Почнемо з малого. Пропоную тобі зі мною!", - підсумувала Сєдокова. Фолловери не пройшли повз, засипаючи красуню компліментами і підтримуючи її у нелегкій справі.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді.

А ще Сєдокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.