Актриса студії "Квартал-95" і "Жіночий квартал", а ще багатодітна мама Олена Кравець час від часу балує публіку новими фото і відео в своєму Instagram. Знаменитість виставила зворушливий кадр, позуючи на сцені в стильному картатому костюмі, червоних туфлях-човниках і білій футболці-оверсайз, сидячи на дивані. Так, артистка проводить читання оповідань Олени Андрейчикової і Таші Карлюки в рамках нового проекту "Іронічні читання", зізнавшись, що на деяких моментах розплакалася від пронизливих рядків.

View this post on Instagram

И как же вчера было удивительно, как хорошо нам, как уютно и камерно. И как же хочется оставить это в памяти и рассказать обо всем.. И про рассказы Лены Андрейчиковой @elena_andreychykova и Таши Карлюки - такие простые, легкие и пронзительные одновременно. И про зрителей- умеющих дышать в унисон и молчать в нужных местах, чтобы потом смеяться, хихикать и аплодировать вдруг смело- пусть даже в одиночку и посреди рассказа-, просто потому что «зашло»!!)) И про волшебные музыкальные картинки от @andrew_pokaz и то, как он каждый раз старался передать стук колёс, поднимая крышку рояля и стуча по его клавишам изнутри... И про то, что я, кажется, пару раз отрывалась на несколько сантиметров от земли, вернее от сцены- от удовольствия пребывания в моменте. И про салфетки, подхватывающие мои слёзы в некоторых особенно пронзительных строчках. И про ком в горле, предательски возникающий в финале некоторых текстов. И про возможность быть собой, смеяться над собой, читая вроде бы не про себя... И про неземные цветы, подарки и ваши приятные слова и впечатления. И про обволакивающие объятья родных, друзей, знакомых и важных для меня людей. И про Театр на Подоле @theatre_on_podol и всех его добрых жителей.. да, жителей, потому что ощущаешь себя у них дома как будто. И ещё про то, что никаких слов не хватит, чтобы описать вот это вот все...) И про то, что мы точно будем продолжать, да, мироздание?) P. S. @ninagorbachova, тебе отдельное спасибо за все, на что меня не хватает, потому что есть ты:)♥️ #ироничныечтения

A post shared by Elena Kravets (@lennykravets) on

"І як же вчора було дивно, як добре нам, як затишно і камерно. І як же хочеться залишити в пам'яті і розповісти про все.. І про оповідання Олени Андрейчикової @elena_andreychykova і Таші Карлюки - такі прості, легкі і пронизливі одночасно. І про глядачів - вміють дихати в унісон і мовчати в потрібних місцях, щоб потім сміятися, сміятися й аплодувати раптом сміливо - нехай навіть поодинці і посеред розповіді-, просто тому, що «зайшло»!!)) І про чарівні музичні картинки від @andrew_pokaz і те, як він кожен раз намагався передати стукіт коліс, піднімаючи кришку рояля і стукаючи по його клавішах зсередини... І про те, що я, здається, пару раз відривалася на кілька сантиметрів від землі, вірніше від сцени - задоволення від перебування в моменті. І про серветки, підхоплюючі мої сльози в деяких особливо пронизливих рядках. І про ком у горлі, зрадницьки виниканий у фіналі деяких текстів. І про можливість бути собою, сміятися над собою, читаючи начебто не про себе... І про неземні квіти, подарунки і ваші приємні слова і враження. І про обволікаючі обійми рідних, друзів, знайомих і важливих для мене людей. І про Театр на Подолі @theatre_on_podol і всіх його добрих жителів.. так, жителів, тому що відчуваєш себе у них вдома ніби. І ще про те, що ніяких слів не вистачить, щоб описати ось це ось все...) І про те, що ми точно будемо продовжувати, та, світобудову?)". - поділилася емоціями Кравець. Фолловери ж почали підтримувати зіркову красуню в коментарях.

Популярні новини зараз

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Кравець з "Кварталу 95" зі сльозами на очах попросила українців про допомогу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Кравець показала народну любов до Кварталу 95.

Також портал "Знай.uа" писав, що Кравець з "Квартал 95" знялася в гарячій фотосесії.