Одіозний телеведучий Дмитро Шепелєв, також відомий як удовець співачки Жанни Фріске та батько їх спільної дитини, прокоментував резонансну заяву Регіни Тодоренко, яка підтримала практику домашнього насильства і переклала відповідальність на постраждалу жінку. Шепелєв заступився за Тодоренко, зазначивши, що це лише її думка.

Про це ведучий, якого прибрали з російського федерального телебачення, розповів у публікації на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Є публічна людина. Їй поставили запитання. Вона відповіла", - пояснює Шепелєв.

"Прозвучала думка. Не заклик. Вона может подобатися чи ні. Може бути розумною. Може бути ні", - продовжив удовець Фріске.

Регіна Тодоренко, фото з Instagram
Регіна Тодоренко, фото з Instagram

Популярні новини зараз

У Харкові зникла кароока красуня з пірсингом в носі - півтора місяці невідомості

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Варто зазначити, що Тодоренко встигла слізно вибачитися за свої слова, пояснивши, що не усвідомлювала масштаби проблеми. Однак, здається, мало хто сприйняв її звернення щиро.

"На мій погляд, це дуже сумний симптом — саме змушувати вибачатися. Ну як так? Це діагноз.

Бути публічною людиною не тільки приємно. Це, зрозуміло, ще і відповідальність за слова та вчинки. <...>

Ми живемо в дуже дивний час, який вимагає коректності у всьому: тільки б не зачепити, не порушити тих чи інших. І це змушує писати «я проти домашнього насильства». Але і додати "я і проти булінгу теж і проти тупого цькування"", - веде свою плутану думку Шепелєв.

Однак далеко не всі користувачі підтримали таку думку.

Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

"Тобто, загалом-то, якщо будуть звучать інші думки — такі як наприклад: розтління малолітніх — це нормально, знущання над тваринами — теж нічого подібного... — то і до цих думок варто ставитися толерантно?" - написала одна з жінок в коментарях.

View this post on Instagram

То, что происходит вокруг @reginatodorenko - это очень точная примета сегодняшнего дня. Есть публичный человек. Ему задали вопрос. Он ответил. А те, кого не спрашивали, и вряд ли спросят, начали этого человека изо всех сил склонять. Причем, не за то, что он произнес, а за все, что подвернется. Прозвучало мнение. Не призыв. Не оскорбление. Мнение. Оно может нравится или нет. Может быть умным. Может быть нет. И приметой здорового человека была бы реакция именно на это мнение: «я согласен потому что...» или «я не согласен потому что...». Но ведь происходит не так. На мой взгляд, это очень печальный симптом — именно вынуждать приносить извинения. Ну как так? Это диагноз. Быть публичным человеком не только приятно. Это, понятно, еще и ответственность за слова и поступки. А еще порой обязанность соблюдать гладкие формулировки, произносить не всегда то, что думаешь, а именно то, что не обидит. Говорить что думаешь, возможно, не всегда разумно, но определенно смело. Мало кто решится. Мы живем в очень странное время, которое требует корректности во всём: только бы не задеть, не возбудить тех или этих. И это вынуждает писать «я против домашнего насилия». Но и добавить «я и против буллинга тоже и против тупой травли». P.S.Если сильно возмущены, помогите организациям, которые борются с проблемой домашнего насилия, вместо того чтобы чесать языками. И, пожалуйста, не забывайте мыть руки в течение 30-ти секунд.

A post shared by Дмитрий Шепелев (@dmitryshepelev) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Регіна Тодоренко у розпал карантину згадала, що вона співачка.

Як повідомляв портал Знай.ua, Пафосна Регіна Тодоренко обрала золото, а не захисну маску - "Ховаю в лівій".

Також Знай.ua писав, що Романтична Регіна Тодоренко вигадала собі розвагу на карантині – спробуйте і ви.