Відома українська співачка Аліна Гросу, яка минулого року вийшла заміж за російського бізнесмена Олександра Комкова і відгуляла розкішне весілля в Італії, часто ділиться з фанатами в соцмережі Instagram яскравими моментами з життя. Цього разу зіркова красуня показала епічні кадри зі зйомок нового кліпу "Голий король", а в підписі до публікації розкрила подробиці знімального процесу.

Читайте Знай в Google News!

"Під час зйомок, жоден козел не постраждав. У кліпі у нас знімався справжній козлик на ім'я Ромео і з ним було дуже легко і приємно працювати:) а також в деяких сценах знімався тільки штучний макет рогатого (представлений на цих фото), і окремі частини його - копитця, як в першій сцені в ліжку, якими керували хлопці-умільці в тих сценах, де нам потрібно було помучити животинку (прикріпити художню кисть до копитця або вилку) – ми використовували не живого козлика, щоб не травмувати його... і треба зізнатися, що аромат від макета-опудала стояв просто і я молилася про сцени з живим козликом, так як з макетом зніматися було нереально, хоч в приміщенні, хоч на вулиці))) ще й з моїм дуже тонким блювотним порогом, буеее. Два рядки співала в кадрі, 2 тікала на п'ять метрів подихати, та б не осоромитися))) але в кліпі це непомітно))) після закінчення знімального процесу, наші художники хотіли залишити собі штучну версію козлика, але навіть на балконі у них вона не затрималася більше, ніж на півгодини. Гіршого аромату ніхто не відчував, який там дуріан", - написала Аліна.

View this post on Instagram

Во время съёмок, ни один козел не пострадал🤪 В клипе у нас снимался настоящий козлик по имени Ромео и с ним было очень легко и приятно работать:) а также в некоторых сценах снимался только искусственный макет рогатого (представленный на этих фото), и отдельные части его - копытца, как в первой сцене в кровати, которыми управляли ребята-умельцы😅 в тех сценах, где нам нужно было помучать животинку (прикрепить художественную кисть к копытцу или вилку) - мы использовали не живого козлика, чтоб не травмировать его... и надо признаться, что аромат от макета-чучела стоял просто убийстыенный🙈🙈🙈 и я молилась о сценах с живым козликом, так как с макетом сниматься было нереально, хоть в помещении, хоть на улице))) ещё и с моим очень тонким рвотным порогом 😂🙈 буээээ🤢🤢🤮😂😂😂😂 две строчки пела в кадре, 2 убегала на пять метров подышать, да бы не оконфузиться))) но в клипе это незаметно))) после окончания съемочного процесса, наши художники хотели оставить себе искусственную версию козлика, но даже на балконе у них она не задержалась больше, чем на полчаса🤷🏼‍♀️ худшего аромата никто не чувствовал, какой там дуриан)))

A post shared by GROSU (@alina_grosu) on

Популярні новини зараз

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Лукашенко заявив про замах на нього і дітей, винні США: "Посадимо в льох"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Аліна Гросу показала несподіваний талант, фанати у захваті.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Аліна Гросу приголомшила шанувальників неоднозначним заявою.

Також портал "Знай.ua" писав, що гаряча Аліна Гросу в леопардовій шубі згадала 90-ті, вийшло епічно.