Відома українська травесті-діва Монро активний користувач соцмереж, вона часто ділиться фотографіями, новинами і порадами зі своїми шанувальниками в Instagram.

Читайте Знай в Google News!

Цього разу Невгамовна Монро, як вона сама себе називає, опублікувала у соцмережі миле фото, на якому киця з помідоркою.

Монро не демонструє жодних ефектних образів. Травесті-діва лише ділиться роздумами про осінь, настрій і жінок. За словами Монро, погода в Києві казкова, той м'який, теплий, Золотий Оксамитовий сезон, який описують у книгах і оспівують у піснях.

"Я нарешті виспалася. Засинаючи, просто наказала собі: ти спиш до упору і відкрила очі через 10 годин. Зараз, по ідеї, повинна прозвучати рекомендація, що здоровий сон і бла бла бла, але сьогодні не Хо мудрувати, та й ми всі самі знаємо🤗", - зазначає вона.

Популярні новини зараз

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

І додає, що днями базікала з молоддю, покоління тих, кому не потрібно пояснювати, що таке хайлайтер.

"Та всім було, є і буде складно, тільки одні сприймають складнощі і проблеми, як виклик, завдання, ребус, глухий кут, і починають якось розрулювати і вигулювати, а у інших на репіті: життя біль!", - каже Монро.

Її приятелька, яка завжди підкреслювала, як вона захоплена силою волі, трохи підбухнувши, тихенько так, на вушко запитала з твердженням: "Ну скажи, Ти ж теж, як і всі жінки, плачеш в подушку?"

"У моє Ні вона не повірила. А я задумалася, а що поганого і жахливого, плакати? У подушку, у ванні, на балконі або навіть на людях. Це явний сигнал, що потрібно просто виспатися, і напруга трохи відпустить! Тому, слухайте свої почуття, своє тіло і бажання. Слухайте і не обманюйте. А ще, Земля рухається, як і весь Всесвіт, хоча ми це і не відчуваємо. Але про це розповім наступного разу", - додала зірка.

Всім, мур від Чіккі, вона в стадії набору ваги на зиму, тому готова зжерти все, і продуктивного тижня.

View this post on Instagram

#мУрнинг, мои клубнички 🐷 Погода в Киеве сказочная, тот мягкий, теплый, золотой бархатный сезон, который описывают в книгах и воспевают в песнях. Я наконец-то выспалась. Засыпая, просто приказала себе: Ты спишь до упора и открыла глаза через 10 часов. Сейчас, по идее, должна прозвучать рекомендация, что здоровый сон и бла бла бла, Но сегодня не хо умничать , да и мы все сами знаем🤗 Только не всё помним. То есть не вспоминаем нужные установки и правила, которые существенно облегчили бы моральное состояние. На днях болтала с молодежью, поколение тех, кому не нужно объяснять, что такое хайлайтер😍 Начали за здравие, кончили : ой, вам так было сложно, вы столько всего пережили, как справлялись? Да всем было, Есть и будет сложно, только одни воспринимают сложности и проблемы, как вызов, задачу, ребус, тупик, и начинают как-то разруливать и выгуливать, а у других на репите: жизнь боль! Моя прияительница, которая всегда подчеркивала, как же она Восхищаетя моей силой воли, чуть подбухнув, тихонько так, на ушко спросила с утверждением: Ну скажи, ты же тоже, как и все женщины, плачешь в подушку🙉 В мой отчет Нет она не поверила. А я задумалась, а что плохого и ужасного, плакать? В подушку, в ванне, на балконе или даже на людях. Это явный сигнал, что нужно просто выспаться, и напряжение немного отпустит! Поэтому, слушайте свои чувства, своё тело и желания. Слушайте и не обманывайтесь. И если симптомы очевидны, читаем второй абзац 😉 А еще, Земля движется, как и вся Вселенная, Хотя мы это и не ощущаем. Но об этом расскажу в следующий раз. Всем, мур от Чикки, она в стадии набора веса На зиму, поэтому готова сожрать всё, и продуктивной недели. Званый ужин уже на YouTube! Я кину ссылку в инфо бокс 😊 #неугомоннаяМонро

A post shared by Неугомонная Монро (@monritta) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Травесті-діва Монро викликала фурор у незвичайній сукні

Як повідомляв портал Знай.ua, Травесті-діва Монро вразила ідеальністю, не кожна дівчина так зможе

Також Знай.ua писав, травесті-діва Монро змінила імідж і загуляла з "подружками" в Лондоні.