Українець Андрій Бєдняков, якого українці (та й росіяни) знають з тревел-шоу "Орел і Решка", родом із багатостраждального Маріуполя.

Саме цей телеведучий неабияк ковтнув не лише болю за рідне місто, а й ненависті росіян, які напали на нього після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Андрій Бєдняков. Фото: скриншот Instagram
Андрій Бєдняков. Фото: скриншот Instagram

Востаннє Бєдняков був удома, у Маріуполі, за кілька днів до повномасштабного вторгнення. Зараз, незважаючи на новини та у якому стані Маріуполь, ведучий проєкту "Де логіка?" (Новий канал) вірить, що рано чи пізно обов'язково потрапить туди.

Український Маріуполь до війни, фото з соцмереж
Український Маріуполь до війни, фото з соцмереж

Популярні новини зараз
За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Дагестанці повстали проти могилізації, чоловіки відмовляються помирати за путіна Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

"Я впевнений, що повернуся до свого рідного міста. Інакше навіщо це все? Це не мрія. Це мета! Це справедливість , – каже Андрій. – У школі я завжди "отримував" за те, що цінував справедливість і прагнув до неї. І зараз хочу, щоб справедливість була! Не бажаю вірити, що не повернуся до свого міста. Я хочу повернутися до Маріуполя! Чому я маю віддавати його?"

Розстріляний Маріуполь. Фото: скриншот Youtube
Розстріляний Маріуполь. Фото: скриншот Youtube

Маріуполя, яким його знає Андрій Бєдняков, а також усі маріупольці та гості міста, на жаль, уже немає. Але спогади ніколи не зникнуть із пам'яті! Їх не вкрасти.

"У мене забрали місто, в якому я ріс. Його немає. І найстрашніше, що хочуть відібрати у мене та багатьох маріупольців – це спогади. У кожного вони є ", – розповідає Бєдняков в інтерв'ю Дмитру Гордону. - Це як у фільмі "Люди в чорному", коли персонажі щось робили своїм спеціальним приладом і у всіх зникала пам'ять. Нам потрібно дуже сильно і надовго моргнути, щоб не потрапити під цей промінь. Я ось ніби заплющив очі, і коли розплющу, все виявиться добре. Зрозуміло, що цього міста не буде, не буде будинків, дитячих майданчиків, драмтеатру, нового пірсу. Але буде наша земля! Наша українська земля, яка нікому, окрім нас, не належить. Я впевнений в цьому! Ми зробимо все можливе для цього. Мені хочеться вірити, що всі люди думають про те, щоб такий хлопець, як я, Андрій з Маріуполя, знову зміг приїхати до свого рідного міста. Щоб Сашко із Херсона знову приїхав до свого рідного міста. Щоб люди із Харкова, Донецька, Луганська повернулися до своїх міст. Якщо всі українці постійно думатимуть про це, нам все вдасться."

Олександр Педан з донькою Лєрою, Маріуполь. Фото: пресслужба Нового каналу
Олександр Педан з донькою Лєрою, Маріуполь. Фото: пресслужба Нового каналу

Нагадаємо, що Андрій Бєдняков згадав бурхливе дитинство та перші кроки до пригод.

Раніше ми повідомляли, що Андрій Бєдняков із "Орел і Решка" згадав, як Ахметов заспокоїв його за тиждень до війни.