Відомий телеведучий, колишній росіянин, який нещодавно отримав українське громадянство, Олексій Суханов, вирішив поміркувати над значенням слова "егоїзм". Він пригадав слова відомого класика Оскара Вальда.

Фото з сумними очима та деякі думки з приводу теми, яку він затронув, Суханов розмістив на своїй сторінці Instagram. Він згадав слова відомого письменника Оскара Вальда, який вважав, що жити так, як ти хочеш — це не егоїзм, а от якби інші жили, так, як ти хочеш — це найвищий ступінь егоїзму.

Олексій Суханов, фото з Instagram
Олексій Суханов, фото з Instagram

"Жити так, як Ви хочете — це не егоїзм! Егоїзм — це коли інші повинні думати і жити, як хочете Ви" - Оскар Вайльд (1854 - 1900), ірландський поет, драматург прокоментував Суханов свою світлину.

У коментарях поспівчували ведучому та підтримали його.

Популярні новини зараз
Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

"Гарні слова", "Саме так", "Дуже влучно сказано. На всі 100%погоджуюсь", "Хай люди живуть, як хочуть. Проте, не нав'язують свій спосіб життя тим, хто живе по-іншому", "Не сумуй, Олексію, не сумуй", "Як ви, Олексію? Дуже вже сумний погляд", - підтримали Олексія шанувальки.

Нагадаємо, ми писали, що ведучий Олексій Суханов згадав, як гуляв нічною Одесою у пошуку червоного вина з Ройтбурдом

Як повідомляв "Знай.ua" ведучий Олексій Суханов нагадав, коли з'явилась червона площа та росія.

Також "Знай.ua" інформував, що зірка "Говорить Україна" показав епічні кадри повернення російської ракети на свою ж позицію.