Відомий репер, продюсер та музикант Потап, після повернення в Україну став долучатися до волонтерських, благодійних та інших рухів, щоб підтримати Україну у боротьбі з бункерним маразматиком.

Після чергових терористичних актів у Миколаєві, Запоріжжі, Дніпрі, а також після проголошення загарбаних територій вланістю "царька", Потап розмістив пост на своїй сторінці в Instаgram.

Потап. Фото: instagram.com/realpotap/
Потап. Фото: instagram.com/realpotap/

Для того, щоб пост був красномовнішим, Потап скористався персонажом відомого мульсеріалу Сімпсони - Бартом, який ьув писав на дошці одне й те саме речення. Лиш цього разу, речення, яке писав Барт, було таким - "russia is terrorist state" - росія країна - терорист.

ро це знає увесь світ! Whole World is know that! - підписав свій пост Потап.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Пост Потапа. Фото: instagram.com/realpotap/
Пост Потапа. Фото: instagram.com/realpotap/

"Це відомий факт, який має численну кількість доказів! А Україна йде вперед, до світлого майбутнього", "І віками були такими. Покладемо цьому край", "Кацапи - стадо", "Люди, якщо бачите що русня написала якійсь однотипний штампований коментар - не відповідайте. Тільки час змарнуєте, бо це або бот, або зомбі, і їх не впевнити в хибності їх думок", - написали в коментарях до музиканта шанувальники.

Коментарі. Фото: instagram.com/realpotap/
Коментарі. Фото: instagram.com/realpotap/

Нагадаємо, ми писали, що Потапа, після довгого перебування за кордоном, перекваліфікували з реперів.

Як повідомляв "Знай.ua" Потап показав, як допомагає Насті Каменських по господарству.

Також "Знай.ua" інформував, що Настя Каменських ухопилася за груди і показала свою суперсилу.