Відомий екстрасенс, зірка "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв розповів, що російські окупанти спробують знову наступати на Харків. Цим він поділився у новому пророкуванні, яким поділився на своїй сторінці у соціальній мережі instagram.

Макс Гордєєв заявив, що наразі Харківщина сильно захищена, але найближчими місяцями ситуація буде напруженою.

Макс Гордєєв, фото: Instagram
Макс Гордєєв, фото: Instagram

"Харків зараз найзахищеніший, дуже багато зброї, дуже багато позитивних вібрацій. Три місяці даю на те, щоб ця ситуація зважилася на позитивний аспект", - сказав екстрасенс.

Макс Гордєєв зазначив, що повторний наступ російських окупантів точно буде, втім, вони зазнають поразки. Він порекомендував харків'янам триматися, адже невдовзі все налагодиться.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

"Чи намагатимуться вони нападати на Харків? Будуть і 100% вони отримають негатив, вони отримають знову відсіч, тому зараз дуже багато нашої сили знаходиться саме в Харкові. Харків, пам'ятайте, що все у вас буде добре, тримайтеся", - констатував Макс. Гордєєв.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Макс Гордєєв з "Битви екстрасенсів" розкрив таємницю "бавовни" у окупантів і змусив українців реготати до знемоги: "Бомбастично".

Також наш портал інформував, що екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро.

Крім того, ми писали, Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого".