Олександр Положинський, автор і виконавець власних пісень, військовий ЗСУ, нагадав українцям про окопи, мороз і ненадійний спальник.

На своїй сторінці в Facebook Олександр розмістив вірш та фото з спальника на дерева в снігу. Він нагадав українцям, що захисникам приходиться терпіти, аби стримати терориста і не пустити вглиб країни.

В темряві лягаю спати на сніг. Холодно. Змерз. Не відчуваю пальців ніг. Пальці - у спальник і весь за ними услід. Ковток із фляги - язик ламає лід. Вночі прокидаюся - б‘ють дрижаки. Прагну тепла і світла, та поки все навпаки. Це зміниться на краще - бо змінитись повинно. Терміново потрібно до вітру. Зимно. - написав про незавидні будні солдата поет.

Скриншот повідомлення
Скриншот повідомлення

У коментарях відгукнулися, зі щирим бажанням допомогти, зігріти, обійняти усіх тих, хто боронить землю від ворога. На деякі коментарі Олександр відповідав, а деякі коментарі не потребували відповіді.

Популярні новини зараз
У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

"Друже, тримайся! Що потрібно для тепла ? Як допомогти? Що передати?", "Як же це тяжко читати, серце крається, сльози навертаються, а чим допомогти не знаю.... Скажи, що потрібно, то будемо відправляти... Витримки тобі Саша, та бережи себе", "Які ж ви незламні!!!!Щиро дякуємо і чекаємо всіх додому", - написали у кометаряхю

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що Олександр Положинський поділився зворушливими рядками про загиблих побратимів: "Болючий вірш..."

Як повідомляв "Знай.ua" безстрашний Олександр Положинський в ЗСУ прочитав вірша про війну: "В мішках додому вернетесь, козли".

Також "Знай.ua" інформував, Олександр Положинський на фронті потішився через "сюрпризи" з мирного життя: "Самі тебе знаходять".