Одеська співачка та телеведуча Регіна Тодоренко стала розчаруванням для всіх українців після її замовчування війни.

Ходять чутки, що це сталося через позицію Влада Топалова – чоловіка Регіни – які підтримує дії володимира путіна.

На цей раз про Тодоренко вирішив поговорити і Григорій Решетник, адже у циклі передач "Як ти?" до нього прийшла Світлана Тарабарова - колишня солістка гурту Real O, в якому співала і зрадниця Регіна.

Регіна Тодоренко, скріншот з відео
Регіна Тодоренко, скріншот з відео

Після розмов про третю вагітність Свєти та деокупацію її рідного Херсона Гриша запитав, чи має артистка родичі в росії.

Популярні новини зараз
Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода" Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували
Показати ще

Тарабарова згадала про рідного брата своєї мами, який завжди був адекватним, а з початку повномашстабної війни йому "наче дістали мозок і поставили телевізор", адже він засипав родину Тарабарової пропагандистськими цитатами путіна.

Світлана Тарабарова. Фото: скрін youtube
Світлана Тарабарова. Фото: скрін youtube

Після цього Гриша Решетник згадай, що у Москві живе і колись подруга Тарабарової – Регіна Тодоренко. 32-річна вагітна співачка не змогла стримати емоцій:

"На початку війни вони начебто все розуміла. Її батьки в Одесі, вона знає правильну інформацію. Але чомусь вона зробила неправильний вибір. Боляче мені? Так, мені боляче. Неприємно, коли ось так близькі люди, яких ти класно знаєш... Але це її відповідальність, її вибір, її доля. І наші люди такого не прощають".

Нагадаємо, що Світлана Тарабарова вшанувала пам'ять тих, про кого треба пам'ятати завжди, тим більше, під час війни з росією.

Раніше ми повідомляли, що доспівали: Тодоренко, Ані Лорак, Повалій та Седокова стали зрадниками України офіційно, як покарають "зірок".

Також стало відомо, що у сина Регіни Тодоренка виник психологічний розлад після пологів матері.