6 випуск романтичного шоу "Холостяк" з Алексом Топольським був дуже драматичним та повним брудної білизни, яка вилізла назовні.

На церемонії троянд не витримав навіть сам головний герой Алекс, який залишив дівчат не лише здивованих, а й без квітів. Завдяки цьому ніхто не залишив проєкт цього тижня, але це напевно відгукнеться дівчатам наступного.

Господині вдома була Вікторія і її правилам слідували всі дівчата, на тижні були екстрмальні побачення з Олександрою та Сашею Мудрою, але на цьому пригоди не закінчилися і набули неприємного оберту.

Алекс Топольський, "Холостяк-12", фото: пресслужба СТБ
Алекс Топольський, "Холостяк-12", фото: пресслужба СТБ

Григорій Решетник запропонував Алексу послухати анонімні думки дівчат одна про одну, які вони записали цього тижня.

Популярні новини зараз
На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Нова допомога з Чехії: хто з українців може розраховувати на виплати Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода"
Показати ще

Віка, за словами дівчат, може перекрутити ситуацію так, як їй зручно. А також "їй потрібен олігарх, якщо ми всі поїдемо, вона залишиться у Дубаї шукати принца".

А ось Катю вважають беземоційною, а також вона нібито сумнівається у "Холостяку".

Після виходу випуску в етер не стрималася остання, розповівши про свої емоції в Інстаграмі.

Дівчина стверджує, що на тій церемонії троянд вона вперше на проєкті заплакала, адже їй було гидко і неприємно вона не чекала на такі коментарі від учасниць шоу "Холостяк". Але некомфортно їй було навіть від них, як від самої ситуації.

"На той момент найбільше я переживала за Алекса та його почуття. Я розуміла, що для нього ця ситуація була дуже складною та незрозумілою. Кому вірити? Кого захищати? Як реагувати? Ми самі поставили його у дуже непросте становище. Він, ймовірно, відчув розчарування. Тому скасувати церемонію троянд було найправильнішим рішенням. Мене дуже вразила його рішучість. Але всередині все стискалося. Чесно, хотілося його підтримати. Це все, про що я тоді думала",- зізнається Катя.

Нагадаємо, що Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Віки вийде на новий рівень.

Раніше ми повідомляли, що фаворитка "Холостяка" накинулася на Алекса Топольського, що захотів "чудеса".