Популярна в соціальних мережах українська співачка, акорка, ведуча радіопрограм, донька мільярдера та співвласник мережі супермаркетів "АТБ" Анна Буткевич, яка днями здивувалася високим цінами на продукти, продовжує радувати своїх шанувальників яскравими кадрами з життя.

Цього разу Анна Буткевич побувала в одному зі столичних кінотеатрів, де насолодилася новим фільмом із Деніелом Крейгом у головній ролі, але зачепив її, схоже не сюжет, а місцевий туалет. Давайте розбиратися, що ж сталося.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Анні Буткевич у мережі Instagram.

Stories Анни Буткевич, скріншот: Instagram
Stories Анни Буткевич, скріншот: Instagram

"Вбиральня для тих, хто п'є чаї для схуднення", - пише Анна Буткевич у новій історії.

Популярні новини зараз
Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Покровська батьківська субота: що потрібно обов'язково принести до церкви Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин У квартирі ніхто не живе, а плату за воду нараховують: "Київводоканал" підказав, як зупинити цей процес
Показати ще

Stories Анни Буткевич, скріншот: Instagram
Stories Анни Буткевич, скріншот: Instagram

Віддані шанувальники помітили, що Анна Буткевич не просто гуляє міськими туалетами, а прийшла до кінотеатру для перегляду фільму "Ножі наголо. Золота цибулина". Тут Анна Буткевич знайшла багато чого цікавого – постер, скляну фігуру, а також річ ніяк не пов'язану з фільмом – дуже загадковий туалет.

Stories Анни Буткевич, скріншот: Instagram
Stories Анни Буткевич, скріншот: Instagram

Даної вбиральні загадковості додає те, що тут рулони з папером знаходяться на стіні, і їх дуже багато і вони знаходяться в різних місцях, у відвідувачів. Також цікаво, що Анна Буткевич вирішила трохи пожартувати, мабуть, у артистки у новому році настрій кращий, ніж перед святами.

Нагадаємо, так народжуються зірки: флакончик ацетону допоміг Анні Буткевич взяти низьку ноту.

Раніше повідомлялося, що Маша Полякова під наглядом мами прорвалася до Макса Барських: "У голові тумани...".

Також, "Планую, але ціни на продукти...": Анна Буткевич спробувала життя простої українки біля каси "АТБ".