Популярна українська виконавиця, актриса, ведуча радіопрограм, а також донька мільярдера та співвласник знаної мережі супермаркетів "АТБ" Анна Буткевич, яка днями розповіла, чому продовжує розповідати всьому світу про страшні злочини російських окупантів, вирішила трохи підняти настрій своїм відданим шанувальникам.

Цього разу Анна Буткевич вирішила постати перед фанатами у дуже незвичайному образі, який не щодня побачиш навіть серед топових блогерів мережі Instagram, зірка перетворилася на справжню самку леопарда.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Анни Буткевич у мережі Instagram.

Stories Анни Буткевич, скріншот: Instagram
Stories Анни Буткевич, скріншот: Instagram

Ось такі знімки серед відомих особистостей, а особливо серед українських леді – нині популярний тренд. Все це через те, що відбувалися затримки щодо рішення надати українській армії певного озброєння, яке має назву "леопард".

Популярні новини зараз
На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Так зірки намагаються привернути більше уваги. Анна Буткевич змогла привернути увагу, а леопардових елементів у її цибулі більше, ніж потрібно.

Віддані шанувальники можуть побачити на Анні, окрім яскравих лосин та кофти, також ще й великі підбори, своєрідну косинку, а також крутий додатковий елемент елегантності – сонцезахисні окуляри.

Нагадаємо, Анна Буткевич усамітнилася у ванній з настирливим героєм: "За кожною сильною жінкою...".

Раніше повідомлялося, Анна Буткевич заплуталася в туалетному папері - і сміх, і треба терміново: "Для схуднення...".

Також так народжуються зірки: флакончик ацетону допоміг Анні Буткевич взяти низьку ноту.