У річницю війни в Україні відомий журналіст Дмитро Комаров із шоу "Світ навиворіт" презентував документальний проект про вторгнення росії "Рік". Багато хто захопився виконаною роботою, а кожен зробив для себе висновки. Наприклад, його колега, Анатолій Анатоліч, переконався у дикості росіян, порівнявши їх із корінними народами.

Анатолій згадав, як Комаров показував найдавніші населення, які живуть за племінними законами, і провів паралель із російським народом, але зробив це у грубій формі і образив етнічні групи.

"Показував папуасів, аборигенів, дивних і диких істот, а в результаті виявилося, що найстрашніші істоти це росіяни", - написав він.

Пост Анатоліча, Instagram
Пост Анатоліча, Instagram

Мабуть, таким чином він хотів вкотре наголосити, якими жорстокими можуть бути наші вороги, але українці побачили у цьому відкритий расизм. Зокрема, користувачці Twitter вкрай не сподобалося висловлювання та порівняння ведучого, а в коментарях її в цьому активно підтримали.

Популярні новини зараз
51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок" Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Реакція на пост Анатоліча, twitter
Реакція на пост Анатоліча, twitter

Анатоліч не раз стикався із невдоволенням українців на свою адресу. А в цій ситуації в нього полетіло каміння, і досить важке. Люди в коментарях навіть перейшли на образи, а після публікації поста обліковий запис ведучого заблокували в Instagram.

Коментарі - twitter.com/YuliaTymosha
Коментарі - twitter.com/YuliaTymosha

Анатоліча заблокували у Instagram
Анатоліча заблокували у Instagram

Нагадаємо, "Анатолію, ви тупий": Анатоліч зганьбився переглядом Дудя на 11 місяці війни

Раніше ми писали про те, що Дмитро Комаров побував в одному із найтаємніших місць і показав "виворіт" роботи ЗСУ: "Головна мета ворога"