Успішна українська артистка та телеведуча Оля Цибульська любить радувати шанувальників не лише творчістю, а й веселими життєвими мудростями. Цього разу вона поділилася однією з таких на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Оля Цибульська має неймовірне почуття гумору і не боїться пожартувати над собою. Вона регулярно радує українців кумедними роликами, в яких сміється з життєвих ситуацій та тем. Так, цього разу співачка вирішила порушити більш дорослу тематику.

Оля Цибульська, фото: Instagram
Оля Цибульська, фото: Instagram

Оля Цибульська пожартувала, що після 30 років відпадає необхідність вивчати камасутру, адже життя саме ставить тебе в різні пози, головне навчиться завжди отримувати задоволення.

"То у 18-ть, здається, що ти крута, тому що читала камасутру. А після 30, розумієш: ти крута, тому що в які б пози не ставила життя - завжди придумаєш, як отримати задоволення", - зазначила співачка.

Популярні новини зараз
У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми
Показати ще

Шанувальники посміялися, але погодились із зіркою.

"Точно!", "Я з вами повністю згодна", "Яка життєва мудрість) ех ... знати б усі ці премудрості і в юності", - написали в коментарях.

Коментарі. Фото: скрін instagram
Коментарі. Фото: скрін instagram

Раніше портал Знай повідомляв, Оля Цибульська розповіла, як змінюються інтереси після 40 років, більше жодних діамантів: "Каннабіс дешевший".

Також наш портал інформував, "З мудрого лише зуби": Оля Цибульська навчила скривджених українок розмовляти з колишніми, шукайте келих.

Крім того, ми писали, Оля Цибульська запустила камеру під сукню і "попрацювала" руками: "Найкласніша штука у світі".