Важко повірити, але вже понад рік українці героїчно виборюють свою свободу з рашистськими окупантами.

А ще рік тому всі ми були налякані першими місяцями війни, хоч і тоді вірили в нашу перемогу. Телеведучий та шоумен Юрій Горбунов тоді теж не промовчав і поділився позитивними думками.

Юрий Горбунов, фото: Знай.ua
Юрий Горбунов, фото: Знай.ua

У своєму Instagram Горбунов опублікував пост із нагоди першої круглої дати цієї війни.

Ведучий зазначив, що насправді місяць – це дуже довго, якщо ми говоримо про війну. Саме стільки українці відважно виборюють свою свободу:

Популярні новини зараз
"Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми Від 100 до 1000 гривень: кому піднімуть пенсії у липні Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави
Показати ще

"Місяць війни!! Як це довго!! Місяць українці героїчно захищають свою Батьківщину!! Місяць українська земля здригається від вибухів, сліз та ридань!! Але точно знаємо - перемога зовсім скоро!! Такий народ - заслуговує на краще!" , – з надією на світле майбутнє пише Юрій Горбунов і додає кілька натріотичних хештегів до посту.

Свою публікацію шоумен доповнив ілюстрацією-символом боротьби українців. На синьо-жовтому фоні – соняшник у квітах державного прапора України. Своєю формою квітка нагадує наш герб. У синій серцевині красується золотий тризуб. "Місяць незламності", - йдеться у підписі.

У коментарях під постом передплатники Горбунова підтримали телеведучого та свою Батьківщину: "Ми не боїмося!", "Слава Україні", "Україна найкраща", "Україна вистоїть, з нами правда, з нами Бог".

Нагадаємо, що Катя Осадча згадала модельне минуле без Горбунова, коли її задаровували квітами в Парижі: "Було приємно".

Раніше ми повідомляли, що Юрій Горбунов не побоявся диктатора путіна і накинувся на діда: "Наша віра в армію робить нас сильнішими".