Рожден Анусі, головний холостяк країни, розповів про свої стосунки з Анною Седаковою. 29-річний співак і композитор прокоментував свої останні романи в ефірі українського телеканалу СТБ.

Цю інформацію повідомляє Ukr.Media.

Колись Анусі намагався будувати стосунки з відомою співачкою Анною Седаковою. Але важкий робочий графік завадив артистам. Холостяк хотів стати батьком її дітей, в той час коли Седакова заперечувала будь-які чутки про їхні відносини. Співачка намагалася не спілкуватися з журналістами про роман з артистом.

Анна Сєдакова висловлюється про Рождена як про талановитого музиканта і порядну людину. Разом зірки записували альбом. Співачка впевнена, що він зможе добитися величезних успіхів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", 9 березня, в п'ятницю, на телеканалі СТБ стартувало шоу "Холостяк". Завидним нареченим країни став Рожден Анусі - талановитий співак і композитор. Вже на першій зустрічі між дівчатами почалася серйозна боротьба за серце холостяка.

Проект "Холостяк" - шоу, яке змінює життя людей. 25 дівчат відправляються на пошуки свого щастя, не знаючи, хто їх очікує на пункті призначення.

Також портал повідомляв про те, що завидний наречений Рожден Анусі планував провести знайомство на першій вечірці з потенційними нареченими. У першому випуску шоу "Холосяк 8 сезон" Рожден Анусі поділився з дівчатами своєю творчістю – заспівав для них свій хіт "Знаєш".

Нагадаємо також, що на першу вечірку приїхав шкільний автобус з дітьми, які привезли "найцінніше, що у них було". Участь брали дівчата: Ганна, Марія, Орися, Настя, Олена, Настя, Галина, Риму, Іванна, Яна, Наталія, Ольга, Ольга, Настя.