Вакарчук з командою "Голосу" публічно заприсяглися більше не йти в парламент

Кандидати в нардепи від партії Святослава Вакарчука Голос підписали зобов'язання не балотуватися до Верховної Ради більше двох разів під час акції "Змінимо Ради - змінимо Україну". 

Гриценко однією фразою "зламав" Вакарчука: "Н**рін йти в політику?"

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в ефірі передачі "Свобода слова" сказав чолі отримав шанс потрапити в Верховну Раду "Голоси" Святославу Вакарчуку, що людям, не вміє оперувати фактами і цифрами нічого робити в політиці.

Біометрика стане не по кишені: кому пощастить отримати паспорт дешевше

паспорт
паспорт

Незабаром вартість послуг з видачі цивільних і закордонних паспортів в Україні зросте. На засіданні уряду в середу, 24 квітня буде затверджена нова тарифна сітка на відповідні послуги.

"Пі*дець йому від дружини": депутата засікли за ганебним заняттям просто в Раді, фото

Відомий блогер Михайил Шнайдер ошелешив українців, показавши, як трудяться  народні обранці 8-го скликання. Так, на своїй сторінці в Facebook він виклав колаж зі знімками, як нардепи під час засідання пускають слину і переглядають фото оголених дівчат у своїх смартфонах.

У "Слузі народу" Зеленського виявили дружка відомого злочинця: досі в СІЗО

Ребята это уже не просто дно это настоящее Днище. Это мажоритарщик от "Слуги Народа" по 101-му округу Юрий Кузбит –...

Geplaatst door Mihail Shnayder op Maandag 24 juni 2019

Партнер по бізнесу, товариш, близький соратник і адвокат Олександра Шепелєва Юрій Кузбит є мажоритарником від "Слуги Народу" по 101-му окрузі. 

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook Михайло Шнайдер.