Українців у цьому році чекає приємність: ще одне підвищення пенсій. У грудні мінімальна виплата збільшиться на 74 грн, а максимальна – на 740 грн. А  в наступному році очікуються щонайменше два перерахунку: в результаті зростання прожиткового мінімуму, це з урахуванням нового бюджету.
 
Точні цифри стануть відомі після презентації проекту бюджету на наступний рік. Однак в уряді Гройсмана, який пішов у відставку, але встигло зверстати бюджет, вже анонсувати нові розміри зарплат і пенсій.

Пенсії планують підвищити в кілька разів – в липні та грудні. В результаті мінімальна пенсія повинна збільшитися з діючих 1564 грн до близько 1800 грн. 
 
За законом українці у віці від 65 років, які досягли норми щодо стажу (30 років для жінок і 35 – для чоловіків) мають право на пенсію в розмірі не менше 2,4 тис. грн. Якщо ж їх розрахунковий розмір пенсії буде нижче, то різницю компенсують з державного бюджету.
 
При цьому при зростанні мінімальної пенсії до 1,8 тис. грн максимальний її розмір, на який мають право українці з високими (як мінімум в 8 разів вище середніх) зарплатами або спеціальними правами, становитиме 18 тис. грн.
 

Як повідомляв портал "Знай.uа" Наперекір Зеленському: в українській школі продовжують "трясти гаманці" батьків "Скасувати побори, говорите?"

Також Знай.uа" писав, що Справою "Роттердам+" намагаються відволікти увагу від корупційних схем, – експерт

Популярні новини зараз

Рекордне "бабине літо" у жовтні: синоптик вразив прогнозом погоди, такого не було з позаминулого століття

Таємничу незнайомку, яка зірвала марафон Зеленського шукають всією країною: "Розкопати і висвітлити"

Ірина Білик втратила найдорожчу людину у житті: "Народитися і піти в один день..."

"Щось не те": Лорак в еротичному міні перетворилася на Кардашьян, фанати шоковані

Показати ще