Для реінтеграції Донбасу Україна зобов'язана змінити риторику щодо окупованих Росією територій. Про це заявив радник секретаря Ради нацбезпеки Сергій Сивохо, передає "Укрінформ".

За його словами, українській владі потрібно поміняти понятійний апарат, сформований "пропагандою за п'ять років".

"Змінити риторику і перестати використовувати штампи - "свої-чужі", "сепари-укри". Навіть на словах ми повинні не розпалювати війну, а заліковувати рани. Ми хочемо і будемо шукати спільні інтереси і точки дотику, а реалізовувати це будемо через інформаційну політику і культурне зближення. Вже скоро ви самі побачите – про які проекти я кажу", - зазначив Сивохо.

Сергій Сивохо, фото: Укрінформ
Сергій Сивохо, фото: Укрінформ

Радник РНБО також упевнений, що необхідно гармонізувати роботу з переселенцями, спростити процедури проходження КПВВ, а також виплатити пенсії жителям непідконтрольних територій.

Популярні новини зараз

Коханка лідера Rammstein зізналася, яким був Ліндеманн до знайомства з Лободою: "Однієї замало"

Каменських засвітила ідеальне тіло на випадковому фото: "Просто неземна"

койловне за день 9 грудня: за Україну заступилось півсвіту, Зеленський потис руку Путіну, і президенту РФ це сподобалось

Лазарєв зізнався, чи буде весілля з Лорак: "Я абсолютно щасливий!"

Показати ще

"Прийшов час виправляти помилки, прощати та просити пробачення. І, звичайно, прийшов час розмовляти з людьми, що живуть на підконтрольних територіях. Це наші люди, вони громадяни України – і ми повинні навчитися їх слухати і переконувати. Нам є що їм сказати", - сказав Сивохо.

Нагадаємо, ООН підрахувала, скільки життів забрала війна на Донбасі.

Як повідомляв портал Знай.uа, радник РНБО Сивохо знайшов шлях до повернення Донбасу.

Також портал Знай.uа писав, що Сивохо вказав Зеленському на головний промах щодо Донбасу.